Vibrátory pro ženy jsou skvělý vánoční dárek

0

Najít vhodný osobní dárek pro svou polovičku nebývá vždycky úplně jednoduché. Pokud vám dochází inspirace a žádný spásný nápad vás neoslnil, zkuste popustit uzdu konvencím a sáhněte po intimním dárku. Místo šperku či techniky zvolte vibrátory pro ženy. Koneckonců, je to dárek, z kterého ve finále budete mít potěšení oba.

Erotické hračky pro páry

Intimní život páru už zdaleka není tak tabuizovaný, jako tomu kdysi bývalo. O erotice a sexu se mluví poměrně otevřeně, a i díky tomu je možné si společné chvíli zpestřit nejrůznějšími hračkami. Pokud se snažíte udržet intimní život pořád v tempu a s patřičnou jiskrou, není na škodu občas vyjet ze zaběhnutých kolejí. Na trhu je bezpočet hraček, které zpestří intimní život párům. Začít můžete s převleky, pouty nebo bičíky, chválu můžete slyšet i na intimní erotické šperky. Mějte po ruce masážní oleje a lubrikanty, osvědčily se také kolíky či anální dráždidla.

Ženy v hledáčku

Pokud hledáte něco opravdu osobního a vyloženě pro partnerku, nabízí se hned několik doslova orgasmických pomůcek. Vibrátory pro ženy jsou součástí ložnic celá léta – a není to žádná náhoda. Právě ty přináší příjemnou sexuální extázi. Často alternují živý sex lépe než s partnerem. V nabídce jsou obyčejné plastové vibrátory, gelové vibrátory nebo vibrátory vyráběné z pravého lékařského silikonu. Samostatnou kategorii představují vibrátory vyráběné z materiálu, který jé téměř identický s lidskou kůži.

Vibrátory potěšení nekončí

Abyste v posteli nepřišel zkrátka, doplňte vaše soukromé portfolio erotických pomůcek o hračky také pro sebe. Sáhněte třeba po umělé vagíně nebo dalších stimulujících pomocnících. Pokud se partnerka pro sexy experimenty nadchla, můžete posunout level o něco výš – a pořídit jí třeba vakuovou pumpu. Používá se před samotným sexuálním aktem, a díky podtlaku se citlivost vagíny vybičuje na maximum.

V každém případě tyto hračky přinesou do vaší ložnice notnou dávku vášně a erotiky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno