Únikové hry: chvíle emocí i dobrodružství

0

Kdo si hraje, nezlobí. Staré české rčení, které padlo na úrodnou zem i u vývojářů nejrůznějších aplikací a čas krátících činností. Mezi nejvyhledávanější z nich patří reálné únikové hry, jejichž základním charakteristickým rysem je dobrodružství, napětí a smysl pro orientaci.

Úniková hra je zejména fyzický prožitek. V realitě a na vlastní kůži lze prožít scénář plný úkolů a napětí s jediným cílem: zvládnout to a dostat se ven. Pro laiky polopaticky řečeno, člověk uzavřený v místnosti s ostatními účastníky musí vyřešit indicie hádanek, splnit dané úkoly, správně se rozhodnout a hlavně v časovém limitu zdárně opustit prostor.

 

Reálný základ, naturalistický prožitek

Únikové hry mívají velice realistický základ, což umocňuje napětí a emoční prožitek hráčů. Úniková hra Praha je toho důkazem. Díky ní lze zažít chvíle v upíří hrobce, chvíle napětí s mafií nebo se dostat do doupěte neřesti, kde to bude od prvopočátku zavánět erotickým nábojem.

Upíří hrobka vás zavede do karlínské krypty, která je opředena tajemstvím. Seznámíte se s osudem osamělého aristokrata, který podle legendy vraždil mladé a krásné slečny. Za své zhýralé činy byl odsouzen k věčnému prokletí býti upírem. S každou půlnocí se probouzí, bloudí po zdejších temných chodbách a lační po krvi.

 

Autentický zážitek

Ve hře Maphia zabojujete doslova o holý život. Nic není, jak se zdá. Nikomu nevěřte ani slovo a spoléhejte se jen sami na sebe. Mafiánské praktiky si spolu s vámi společně zakusí až 5 hráčů. Ve hře Doupě neřesti půjde o vaši čest. Jediná úniková hra s erotickým podtextem nenechá nikoho z přihlášených hráčů chladným.

Escape game Praha je značka kvality a autentičnosti. Přijďte to zažít a objevit nové možnosti zábavy. Booking možný on-line formou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno