3 nejčastější mindráky žen – trápí i vás?

0

V dnešním světě, který si zakládá na dokonalosti, je těžké nepodlehnout diktátu doby. A tak se snad nenajde žena, která by se sebou byla spokojená. V porovnání s vyretušovanými a vyumělkovanými kráskami zkrátka obyčejný člověk neobstojí. Trápí nás tak nejrůznější mindráky. Víte, které patří k těm nejčastějším?

 

Vrásky

Vrásky na čele, kolem očí nebo rtů k životu a stárnutí bohužel patří. Ženy jsou však na jejich vznik obzvlášť citlivé a i malé, sotva viditelné linky pro ně představují obrovský problém. Hned pak pomýšlí na plastické operace. Takových radikálních zásahů však není zapotřebí. Nechcete-li se se známkami stárnutí smířit, můžete využít šetrnější, méně invazivní či neinvazivní zákroky, které s nimi zatočí. Velké oblibě se těší injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které pomáhají obnovit objem pleti, zlepšit její kvalitu a podpořit tvorbu kolagenu.

 

Jizvy

Jizvy většinou představují pozůstatky nějakých důležitých věcí či dobrodružství, které se v našem životě udály. Vznikají po nějakém úrazu, operaci nebo porodu, velice časté jsou také jizvy po akné, které mnohdy znamenají výrazný estetický problém. Takovou vadu na kráse si v moderním dokonalém světě samozřejmě nechceme dovolit, není proto divu že z nich především ženy mají mindráky. Naštěstí dnes existuje celá řada možností, jak je úplně odstranit nebo alespoň vyhladit natolik, že si jich na první pohled nikdo nevšimne. Vyzkoušejte třeba metodu mikrojehličkování nebo laserové ošetření. Zákroky trvají obvykle pár minut a můžete se po nich hned vrátit do práce.

 

Strie

Do kategorie jizev spadají také strie, které vznikají při nadměrném namáhání kůže. Dříve nebo později se s nimi bohužel musí potýkat většina žen. Nejčastěji se tak děje v těhotenství, kdy dochází k rychlému přibývaní a pak zase rapidnímu ubývání na váze. Kůže ztrácí svou elasticitu, vlákna v ní se totiž natáhnou příliš rychle a praskají. Hrbolaté útvary, které navíc mohou hrát červenými nebo fialovými barvami, se nejčastěji objevují v oblasti břicha, beder, boků a stehen. Zatímco některé vyblednou samy od sebe, jiných se budete zbavovat dlouho. A pokud nenasadíte opravdu silné zbraně, nemusí se vám to povést nikdy. Existuje několik způsobů, jak tento „defekt“ řešit. Třeba za pomoci chemického peelingu, především u čerstvých jizev pak dosahuje dobrých výsledků ošetření laserem. Tak přestaňte se svými nedokonalostmi trápit a jednoduše jim dejte sbohem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno