Už jste si někdy koupili kvalitní kávu přímo z e-shopu pražírny?

0

Většina z nás, jakmile najde lahodnou kávu, která je chutná, má příjemnou aroma a je k dostání ve formě, která nám vyhovuje, rádi si ji koupíme a sobě, rodině i návštěvě připravujeme šálek skvělého nápoje, který sklízí chválu. Jestliže hledáte místo, kde nakoupit kvalitní kávu za rozumnou cenu, vydejte se do rodinné pražírny ebenica.cz a jejího e-shopu. Káva z místní pražírny získala skvělá ocenění.

Nakupování z pohodlí domova

Pražírnu kávy Ebenica, respektive její prodejnu, můžete navštívit na Slovensku. Pokud se zde ale nechystáte, může lahodná káva e-shop tuto službu skvěle zastoupit. Volit můžete z mnoha typů káv, a tak si na své přijdou jak milovníci silného šálku kávy, tak třeba těhotné či kojící ženy, které se snaží kofein omezovat, aby jim pak děti neponocovaly.

Vyzkoušet můžete kávu Siesta se sníženým obsahem kofeinu, jež vás překvapí plnou chutí a mandlovými tóny. Jde o kávu ze severozápadní Kolumbie. Ebenica Siesta vám ukáže, jak dokonale ladit spolu mohou zdánlivě těžko spojitelné dvojice. Mandle, které při pití kávy ucítíte, doplňuje příjemně mandarinka a sladkost melasy. Je ideální pro přípravu espressa, cappuccina nebo k alternativním podobám kávy. Pokud ji budete pít s mlékem, získá ještě výraznější mandlové aroma.

Ebenica Siesta je obzvlášť vhodná pro ty, kteří vypijí denně více než 3 šálky kávy, osoby, jež si chtějí kávu dát i večer, také pro kojící a těhotné ženy a lidi přecitlivělé na kofein. Vhodnými uživateli jsou i lidé trpící na kardiovaskulární onemocnění.

Jak kávu skladovat?

Na webových stránkách ebenica.cz se dozvíte, jak na správné skladování kávy, jak ji nakupovat, aby vám dlouho vydržela, zda je lepší zrnková nebo mletá káva a spousta dalších užitečných informací jak o samotné kávě, tak o pražírně Ebenica.

S chutí kávy Ebenica budete jistě spokojeni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno