Vyberte si kovové nohy ke stolu a k nim originální pracovní desku. Budete mít originální kus nábytku

0

Mít nábytek přesně podle našich představ je radost. Ať už jde o skříně, postel, nebo třeba kuchyňskou linku či jídelní stůl, pokud se nám podaří sehnat šikovnou firmu, která nám vyrobí nábytek na míru, budeme mít domov plně dle svých představ. Výbornou možností, jak se dostat k originálnímu a zajímavému nábytku, je i nákup samostatně stolových nohou a poté vrchní desky. Vytvoříte jedinečný, unikátní model.

Bohatá nabídka stolových podnoží, z níž si vybere každý

Stačí podívat se na webové stránky steelbro.cz a najdete kvalitní kovové nohy ke stolu v mnoha tvarech, rozměrech, ale také velikostech. Jedná se o ručně vyrobené stolové podnože z jaklové oceli, které jsou kompletně předpřipraveny k montáži vrchní desky. Kovová konstrukce je zhotovena i navržena tak, aby byla maximálně pevná i při vysoké zátěži. Co se týče povrchové úpravy stolových nohou, lze zvolit vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, ale také si můžete vybrat z barevné škály a nohy mít v černé, bílé, chromové nebo zlaté barvě.

Využijte zajímavé slevové akce

Velmi hezky vypadají např. jídelní ocelové nohy Galt. Aktuálně jsou k dostání se slevou 16 % z původní ceny. Zajímavě vypadají i jídelní ocelové nohy Merga, jež jsou teď za akční cenu dokonce se slevou 35 % z původní ceny.

Stolové nohy nejen pro jídelní stoly

Steelbro.cz nabízí stolové nohy ve tvaru lichoběžníku, ve tvaru U, ve tvaru X, ve tvaru Y, nebo stolové nohy hairpin či ostatní. Volit můžete i konstrukce konferenčních stolků, židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky a věšáky nebo doplňky.

Podívejte se na webové stránky steelbro.cz a nechte se inspirovat, jak hezky může váš jídelní stůl vypadat. Budete mile překvapeni celkovým dojmem i cenou, za niž můžete ocelové nohy koupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno