full screen background image

Valentýna neslavím, ale tady máš miláčku dárek! Buďte o krok napřed

Snaží se vám namluvit, že Valentýna letos slavit nebude. Vy ale dobře víte, že vás překvapí minimálně nějakou maličkostí, možná z toho bude i pozvání na večeři. Připravte se na něj. Nemělo by se stát, že zůstanete stát a vašeho milého ničím neobdarujete. Na druhou stranu není třeba si s valentýnským dárkem pro něj lámat hlavu. Muži jsou bytosti praktické, využijte právě toho.

Romantiku nechte na něm

Zatímco vy budete určitě z romantické večeře paf, pro muže to ideální překvapení není. Muži zkrátka neumí být romantičtí. Abyste mu udělala radost, musíte na to jít jinou cestu. Kupte mu něco praktického, něco co využije. Napadlo vás, že je to příliš obyčejné? Věřte, že pro muže určitě ne. Obrovskou radost mu určitě udělá nářadí. Udělejte z toho legraci. Kupte mu třeba jen kladívko, aby mohl přitloukat obrázky apod. Zkrátka použijte fantazii, určitě vás něco vtipného napadne.

MEN anytperspirant_new

Dárky, které bodují

Mezi překvapení, po kterém určitě bude následovat nadšení, patří vaše tělo. Kupte si sexy prádélko a zahrajte si třeba na zlobivou holku. Zaberete to a společně si užijete nezapomenutelný večer. Chtěla byste ho překvapit ještě nějakou drobností? Máte doma sportovce? Má váš partner rád vůně? Záleží mu na vzhledu? Pěstuje si plnovous? Vsaďte na kosmetiku, ovšem ne tak ledajakou. Vyberte kvalitu, jedině ta bude oceněna. U mužů boduje například tento pečující balzám po holení. Má vylepšenou recepturu, vysoké zklidňující účinky a navíc intenzivně hydratuje pleť. Sportovce potěší speciální sprchový gel, výrazně hydratuje a účinně myje pokožku. Díky šetrnému složení nenarušuje přirozené pH svrchní vrstvy pokožky.

balzam_po_holeni

V jeho režii

Každý muž je nervózní a nepříjemný, pokud mu diktujete, kam má jít, jak se má chovat apod. Nechte letos oslavy svátku zamilovaných v jeho režii. Uvidíte, jak moc tím prospějete jemu i sobě!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *