Vánoce přejí lichvářům – nesedněte jim na lep!

0

Vánoce jsou nejen svátky klidu, míru, lásky a pochopení, ale rovněž velkým byznysem pro obchodníky a příležitostí k nekalostem pro různé živly. Jedním z negativních aspektů blížících se svátků jsou lichváři, nabízející rychlé půjčky, které jsou pro klienta dramaticky nevýhodné a mnohdy až zničující.

Veřejně se o lichvářích mluví, veřejně se před jejich aktivitami varuje, oni však řádí v utajení dál. Pokud nechcete naletět a platit jako „mourovatí“, všímejte se výši úroků i RPSN, čtěte dodatky psané malými písmenky, nepřistupujte na podmínky týdenních splátek, nepodepisujte směnky a už vůbec ne rozhodčí doložky. Se zlou byste se potázali!

 

Jak nenaletět finančním podvodníkům?

Pokud vám k pořízení vánočních dárků chybí hotovost, obraťte se na solidní a ověřenou společnost, která nabízí střednědobé úvěry za transparentních podmínek. Není v jejím zájmu vás ošidit, netouží po vašem majetku a nechce vás nehoráznými splátkami, které nemáte šanci při sebelepší vůli uhradit, zničit. Chování a zájmy finančních podvodníků jsou podlé a zákeřné.

Slušný a solidní věřitel neparticipuje na lidském neštěstí. Transparentní půjčka představuje vhodné řešení pro každého, kdo si chce splnit své sny a svá přání, i pro toho, kdo se ocitl v nepříznivé finanční situaci a potřebuje co nejrychleji, ale zároveň bezpečně, získat finance. Dluhy nejsou žádnou ostudou. Dluhy jsou čestné, když se platí.

 

I dluhy umí být čestné

O poctivou půjčku ve výši 10 až 150 tisíc korun, se splatností 12 – 60 měsíců, lze požádat on-line na internetových stránkách společnosti TOMMY STACHI nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 187 187. Poskytovatel má 15letou praxi v oboru a více než 50 tisíc spokojených klientů.

Půjčku vyřídíte do 10 minut, elektronicky podepíšete a peníze získáte ihned po podpisu. Případně Vám smlouvu k podpisu doveze kurýr a peníze budou zaslány na účet do 24 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno