Vánoční vůně dodají domovu atmosféru

0

Na žádný jiný svátek se tolik netěšíme jako právě na Vánoce, které mají nezapomenutelnou atmosféru, ke které přispívají i vůně. Provonět si domov ještě před Štědrým dnem je pro mnoho z nás příjemným zpestřením dne.

Nejlepší jsou samozřejmě vůně, které se naším domovem linou přirozeně. Při pečení cukroví je to vanilka a skořice, večerní posezení u krbu nebo televize provoní svařené víno a vánoční večeři ozvláštní doutnající františky. Bohužel se ale vůně často rychle vytratí a tak jsou ideální volbou vánoční svíčky. Ty zajistí dlouhotrvající vůni, která se prolne celým bytem či domem a plápolající plamínek na nás působí uklidňujícím dojmem. Zvolit si navíc můžeme vůni, kterou máme opravdu rádi a když se nám bude chtít, třeba je i střídat. Každá vůně na nás nějak působí, zahřeje, osvěží nebo uklidní a tak je jen na nás, které dáme u sebe doma přednost.

Ideální je si sednout ke krbu, ale ne každý ho doma má. Jako náhrada pro opravdu dokonalou atmosféru se hodí svíčka s dřevěným knotem. Ten při hoření jemně praská a tak evokuje hoření dřeva v krbu. To v kombinaci s intenzivní vůní potěší vaše smysly každý den, kdykoli si svíčku zapálíte a vůně navíc vydrží i po sfouknutí plamínku. Nejen vy a vaše rodina, ale i přátelé a návštěvy se tak v provoněné místnosti budou cítit skvěle. Zkuste si v předvánočním shonu najít alespoň chvilku času se zastavit, zapálit si svíčku a v křesle se zaposlouchat do praskání dřeva. Nabije vás novou energií na zvládnutí dalších povinností a zlepší vám náladu

Vonné svíčky jsou také designovým prvkem vašeho domova, který nejen provoní, ale i ozdobí. Pokud nehoří, mohou se skvěle vyjímat kdekoli, při jejich zapálení ale dbejte na bezpečnost a dopřejte jim dostatek prostoru kolem i nad nimi, abyste si na Vánoce zbytečně nepřidělali starosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno