Zatočte s faldy jednou pro vždy!

0

Máte pocit, že skoro nic nejíte a přesto nehubnete? Tloustnete i ze vzduchu a už jste samy na sebe naštvané? Nedivíme se! Marný boj Dona Quichota s větrnými mlýny je oproti dietám bez úspěchu slabým odvarem.

Tělo je chytrý systém metabolických procesů a energetických principů. Pokud nejsou uspokojeny základní faktory jako dostatečný příjem potravy, tělo se začne okamžitě připravovat na horší časy a začne si živiny ukládat. Toto ukládání se nemůže projevit jinak, než jako přibývá na váze. Paradoxně tak často dochází k problémům s obezitou z důvodu vlastní podvýživy.

 

Jak najít energetické optimum?

Přestože nelze paušalizovat, vyvážená strava je jedním ze základních předpokladů života ve zdraví a pohodě. Krabičková dieta je snadnou cestou, která dovede člověka k vysněnému cíli. Pomůže najít energetické optimum a ušije program na míru přesně tak, aby tělo neukládalo a začalo  spalovat vlastní tuky.

Krabičková dieta Praha nabízí dvě verze pro ženy a dvě verze pro muže, které pracují na systému plnohodnotných, zdravých porcí potravin, které byly zpracovány do tepelné nebo studené formy těsně před expedicí k vám domů.

 

Dostatečný příjem je základ

Redukční program pro ženy s nízkou pohybovou aktivitou je vhodný k redukci osob drobnější postavy, starších 50 let či seniorů. Energetická hodnota je 5400 KJ- 6 000 KJ. Verze plus, která je určena ženám fyzicky statnějším nebo pohybově vitálním, pracuje s kapacitou 7000 KJ – 7 600 KJ.

Redukční program pro muže,  jejichž pohybová aktivita je nízká, mají sedavé zaměstnání a méně aktivního pohybu než 3 hodiny týdně, čítá 7000 KJ – 7 600 KJ. Sportovci a robustní muži potřebují energetický příjem 8000 KJ – 8 600 KJ, který jim zaručí Verze plus.

 

Bude vám chutnat

Zdravé hubnutí se stane přirozenou součástí vašich životů, nebude nikoho štvát, ani bolet. Na dovoz potravin předem připravených výživovými poradci si snadno zvyknete a garantujeme, že vám bude i chutnat. Zároveň odpadnou starosti, zda dnes ještě stihneme nakoupit a kolik za jídlo utratíme.

Celodenní krabičková dieta totiž začíná na příjemných 340 korunách, což je nekompromisně dumpingová cena. K ceně je připočítáván poplatek za dovoz. Při objednávce 6 a více dnů je doprava po Praze zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno