Vezměte to s moderním pomocníkem pěkně od podlahy a usnadněte si vytírání.

0

Také máte pocit, že některé uklízecí činnosti jsou takový nekonečný úklid? Například vytírání, taháte se s kýblem, ždímete mop, pak čekáte, než konečně podlaha uschne a než se tak stane, tak z druhé strany ještě na vlhkou podlahu útočí nečistoty z psích pacek nebo neposedných hrádek vašich prcků. To by se ve vás v tu chvíli jistě krve nedořezali, protože čistá podlaha se sama zkrátka neudělá.

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky Kärcher FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Akční cena: 4990 Kč

 

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno