Vinylové podlahy IVC Spirit představují kvalitu za rozumnou cenu

0

Možná jste již také zažili těžké rozhodování při volbě nové podlahové krytiny. Toužíte po přírodním materiálu, ale odrazuje vás vyšší pořizovací cena a náročná údržba? Dáváte přednost praktickým vlastnostem dlažby, ale vadí vám její tvrdost? PVC ve vás vzbuzuje nemilé vzpomínky na uplynulá léta? Pak je pro vás řešením vinyl.

Vinylové podlahy jsou moderní a kvalitní

Co se skrývá za materiálem zvaným vinyl? Tušíte správně, jedná se o PVC (polyvinylchlorid). Ale nelekejte se, kvalita už je někde úplně jinde. Vinyl je příjemný na dotek, vhodný i pro podlahové vytápění. Volbou tloušťky a vrstvení dosáhnete měkkého došlapu.

Vinylové podlahy se velmi snadno udržují

Kromě pocitu tepla a měkkého došlapu jsou vinylové podlahy odolné a velice dobře udržovatelné. Při běžné péči o vinylovou podlahu vystačíte s vysavačem, vlhkým mopem a běžným čistícím prostředkem. Pokud navíc zvolíte povrchovou vrstvu v antibakteriální úpravě, docílíte zdravé domácnosti bez alergenů a bakterií.

Vinylové podlahy vnášejí do interiéru přírodu

Skalní zálesáky a milovníky venkova vinylové podlahy neošálí. Jedná se o umělý materiál. Ne každý si však může dovolit obětovat finanční prostředky i čas na pořízení přírodní podlahy. Přírodu ve vaší domácnosti tak obstarají velmi zdařilé dekory. Vyberete si z nepřeberného množství velmi věrohodných imitací dřevěných a kamenných podlah.

Vinylové podlahy se hodí všude

Vinylové podlahy jsou voděodolné a trvanlivé. Lze je použít i do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou třeba koupelny. Ani větší zátěž a riziko znečistění není pro vinyl problém. Nemusíte se tedy vzdávat snu o dřevěné koupelně, vinylová podlaha je od dřeva na první pohled k nerozeznání.

Vinylové podlahy respektují váš styl

Plánujete moderní bydlení? Nebo naopak rekonstruujete stavení ve venkovském způsobu? Již nemusíte řešit, jakou podlahu do které místnosti. Vinyl je jasná volba. Stačí doladit vhodný dekor. Podlaha z prken, dřevěná mozaika, ani imitace dlaždic nejsou pro vinylové podlahy žádným problémem.

Vinylové podlahy IVC Spirit jsou novinkou na našem trhu

Vinylové podlahy IVC Spirit jsou dodávány belgickým výrobcem. V nabídce jsou podlahy lepené i podlahy se zámkovým systémem. Díky zvolenému systému je pokládka vinylové podlahy zvládnutelná i pro zručného kutila. Pokud si nejste jisti, doporučujeme obrátit se na odbornou firmu. Jen kvalitně a správně položená podlaha vám bude činit radost z bydlení.

Vinylové podlahy IVC Spirit jsou řešením pro vaši domácnost

Kolekce IVC Spirit je určena pro domácnosti. Výrobce se inspiroval prověřenou klasikou, nabízí čtyři dekory dubu v různé barevné úpravě. Podlahy IVC Spirit jsou tak decentním řešením pro každou domácnost. Dubová podlaha se hodí do minimalistické moderny i do interiéru s rustikálními prvky.

IVC Spirit představují kvalitu za rozumnou cenu

Vinylové podlahy IVC Sprit jsou cílené na cenovou dostupnost. Při použití v domácnosti na ně výrobce garantuje záruku deset let. Zvolené dekory zaručují eleganci a nadčasovost. Pořízení vinylové podlahy IVC Spirit znamená získat kvalitní, krásnou a odolnou podlahu za velmi přátelskou cenu.

Více na: www.supellex.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno