full screen background image

Víte, jak poznáte své nejlepší přátele? Když spadnete, nejprve se vám vysmějí

Takových mám díky bohu spoustu. A můžu říct, že ty zážitky jsou vážně k nezaplacení. Asi jedny z nejlepších zážitků jsou ty, které se vám stanou na dovolené. Hlavně, pokud je to dámská jízda. Třeba sama za sebe a svou kamarádku bych vám určitě doporučila jet na Sluneční pobřeží do Bulharska. Nevím, jestli to místo má samo o sobě nějakou „katastrofickou auru,“ ale vždycky se nám tam stanou věci, o kterých si myslíte, že se stávají jenom ve filmu. A pak zjistíte, že vůbec ne.

Například jednou jsme jely na vyjížďku v takovém tom kočáře, ale po pár minutách vám přijde divné, že váš kočí jede jaksi úplně někam jinam, než jste čekaly. Pak zjistíte, že za vámi jede ještě další, který v kočáře nikoho neveze. A pak zjistíte, že jedete čím dál do tmavších koutů letoviska, o které, jste ani nevěděly, že muže na Slunečném pobřeží, letoviska světel, diskoték a podobně vůbec být.

Pak zastaví, a vy jenom čekáte, co bude dál. Naštěstí se nám snažili vnutit jen pivo a odvezli nás zpátky, ale vždycky si řeknete, proč sakra já. Nebo na to aspoň máme s kamarádkou prostě jen „štěstí“.  A nebo, když tam máte takové ty posedy pro plavčíky na pláži, kam se nesmí chodit, ale stejně to nikdo nedodržuje. Takže vy tam jdete, ale zrovna vy ten váš musíte zbortit, a to ani nemáte tušení, jak se vám to povedlo, když jste jenom lezly nahoru, a pak seskakovaly dolů.

Do dneška doufáme, že nás nikdo neviděl. Ale nás se to drží i doma. Třeba když jí chcete hodit ovladač, ale trefíte láhev s červeným vínem. A víno je na koberci. Naštěstí nám s tím pomohla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Brno, protože jsme věděly, že jestli se do toho pustí kazisvětky jako my, můžeme jít rovnou vybírat nový.

Moderní nemoc dnešních měst a odstraňování graffiti v Brně

 

Už se vám taky stala ta milá záležitost, že jste si nově vymalovaly rodinný dům a ani ne za týden vám ho někdo posprejoval? Jestli ne, tak patříte k těm šťastnějším lidem. My měli bohužel přesně tuto smůlu. Manžel samozřejmě zuřil, protože to malování nebylo zrovna nejlevnější a bylo to úplně k ničemu. Antigraffitový nátěr jsme samozřejmě neměli, takže jsme věděli, že to bude pěkný problém.

38202081 - shadow of adult male graffiti artist paint spraying the wall, urban outdoors street art concept, toned image with selective focus

Naštěstí nás v tomto uklidili zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, odstraňování graffiti Brno,  kteří nám zaručili, že graffiti odstraní, jak jen to půjde, a pokud bude trochu prosívat, přetřou ho barvou. Ta nám naštěstí zbyla z malování, tak aspoň na tom jsem trošku mohli ušetřit. A jsem ráda, že jsme se obrátili zrovna na ně, protože graffiti se jim podařilo bez větších problémů odstranit, zbyl skutečně jen nepatrný stín, který pro jistotu přetřeli.

Poté ještě na celý dům nanesli ochranný antigraffitový nátěr. Abychom už měli šanci, že se tomu nejnepříjemnějšímu do budoucna určitě vyhneme. Zaměstnanci firmy byli velmi milí a profesionální. Od té doby jsme s nimi začali spolupracovat, protože nabízí i úklidový servis, takže si od nich necháváme mýt okna a čistit podlahy. Nikdy se nestalo, že by pracovníci byli hrubý a neopatrní k ostatním věcem v domě.

 

Práci měli vždy hotovou rychle a nikdy ji neodbyli. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost jedině doporučit, protože jsem s nimi velmi spokojená a jsem již jejich stálou zákaznicí a tímto přidávám svou pozitivní zkušenost mezi ostatní kladné recenze na internet a doufám, že tak pomůžu lidem, kteří takové služby hledají.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *