full screen background image

Strojové čištění dlažby Vás nadchne. Mytí podlah Praha

Když se staráte o malé dítě, není úplně snadné udržet se ve stejném tempu i s úklidem domu. A co teprve, když se staráte o děti dvě. Mám dvojčata a je nutné, abych jim zrovna v tomto období věnovala všechnu svou pozornost. Samozřejmě nejsem žádná špindíra, ale také nemám deset rukou a energie na rozdávání. A manžel je celý den v práci. V poslední době jsem tedy zanedbávala převážně údržbu podlahy. A největší problém to natropilo u dlažby. Spáry pěkně zešedly a já abych se plazila po kolenou a nešla ani spát. Dlouhou dobu jsem to přehlížela, ale vždy jsem byla zvyklá na dokonalou čistotu domácnosti, takže mi to přehlížení moc dlouho nevydrželo. Rozhodla jsem se pro trochu netradiční řešení. Najmout si firmu na čištění podlah.

Potřebovala jsem si být jistá, že taková firma zvládá hlavně údržbu dlažeb. Milým překvapením pro mě byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., strojové čištění, mytí podlah Praha. Popis její činnosti byl vcelku přesvědčivý. Se svou zmiňovanou strojovou metodou údajně dokáže vyčistit spoustu různých druhů podlah, včetně dlažeb. Její kotoučový stroj si prý se vším hravě poradí. Nemohla jsem se dlouho rozmýšlet, a tak jsem si tuto firmu pozvala.

Ano, měla jsem trochu strach z cizích lidí v mém domě, proto jsem to také zařídila tak, aby byl v době příjezdu pracovníků doma i můj manžel. Po prvním kontaktu s nimi jsem ale zjistila, že zaměstnanci A SERVISU jsou opravdu slušní a milí lidé. Optimismus z nich jen čišel. Samozřejmě ale hlavně záleželo na tom, jak dobře odvedou svou práci. A ani v tomto nás nezklamali. Odvedli čištění dlažby pečlivě. Jejich speciální metoda se velmi osvědčila. Opravdu dokázali dokonale vyčistit i spáry, o které mi tak šlo. Nemohla jsem si ani trochu stěžovat. Byla to naprostá paráda. Pokud budu podobné služby ještě někdy potřebovat, určitě se zase obrátím na úklidovou firmu A SERVIS!

Recept na vynikající medovník, který si zamiluje celá vaše rodina

Medovník rozhodně patří k nejoblíbenějším zákuskům, proto se hodí mít na něj recept. Na krém potřebujete 250g másla a jednu plechovku Salka. Na obalení medovníku budete potřebovat cca 100g vlašských mletých ořechů. Na potření 5 lžic silné překapávané kávy a 3 lžíce rumu. A na těsto 100g moučkového cukru, 2 lžíce lesního medu, 1 vejce, 250g hladké mouky, 30g másla a 1 lžíci jedné sody.

40069118 - couple cats sleep and hugging in their soft cozy bed on a floor carpet

Máslo, vejce, cukr a med zahříváme ve vodní lázni. Mícháme, postupně přidáváme prosetou mouku a prosetou jedlou sodu. Ingredience propojíme, vypracujeme těsto. Necháme chvíli odležet. Na pomoučněném válu pevné těsto rozdělíme na 5 stejných dílků. Postupně je rozválíme na tenké pláty a vykrajujeme je podle dortové formy. Z odkrojků vypracujeme 6. díl, takže ve finále budeme mít 6 placek. Pláty postupně přenášíme na pečící papír. Pečeme je na obrácené straně plechu, ve vyhřáté troubě (elektrické) při teplotě 180°C 4 – 5 minut.

Na krém si připravíme změklé máslo, které vyšleháme doběla elektrickým šlehačem. Postupně do másla přidáváme uvařené Salko. Uzavřené Salko den předem povaříme ve vodě asi 2 hodiny. Po vychladnutí jednotlivý plát potřeme černou překapávanou kávou, do které jsme přidali rum. Pak plát potřeme krémem. To opakujeme 6krát. Krémem potřeme i boky medovníku. Celý medovník posypeme mletými ořechy. Ozdobíme půlkami vlašských ořechů a střed můžeme posypat strouhanou čokoládou. Medovník z vrchu něčím zatížíme a necháme v chladu uležet – alespoň jeden den.

Recept je sice složitější na přípravu, ale je to něco, co se dá určitě v pohodě zvládnout. Není to žádné čištění koberce, toho se nebojte. Protože to je opravdu lepší přenechat profesionálům, například firmě A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *