Volnost úklidu začíná tam, kde obyčejné a kabelové vysavače končí!

0

Existují chvilky, kdy se potřebujeme co nejdříve a bez komplikací zbavit nečistot, ať už v dílně, garáži či v okolí domu. Nejčastěji je však nejotravnější částí celého úklidu hledání vysavače, dopravení ho na postižené místo, a také následné hledání zásuvky na elektřinu, protože bez ní je nám celé úsilí k ničemu. Stejně tak, pokud se jedná o mokré nečistoty. Leda bychom měli multifunkční zařízení na baterii, se kterým bychom se těmto komplikacím ladně vyhnuli.

Známe to všichni, doma rozpoutáme úklidové peklo v dílnách, garážích či autech, protože se na to zkrátka za nějaký čas nedá ani podívat. Občas rozpoutají peklo okolo domu živly, které dokáží nepořádek udělat v několika minutách. A co teprve známí a rodina například na nějakém domácím večírku v našem novém altánu. Děti převrhnou limču, děda vylije kávu a do toho všeho se nám začne pálit maso na grilu, takže musíme přeťapat po špinavé podlaze, kde vlastně veškeré nečistoty, ať suché či mokré, rozšlapeme. V tu chvíli potřebujeme rychle spolehlivé řešení, které nám je schopné od těchto nesnází pomoci dříve, než se z celého večera stane pohroma.

Kompaktní multifunkční vysavač Kärcher WD 1 Compact Battery Set je jako dělaný pro čištění interiérů vozidel a hůře přístupných míst. Uspěje, když potřebujete vysát nečistoty v dílně z nejvýše položené police nebo uklidit zahradní altán plný zahradního nábytku, mezi kterým by neproklouzla ani myš.

18V baterie dosahuje doby chodu 10 minut a LCD displej zobrazí zbývající čas. Vyměnitelná baterie je součástí balení. Robustní a nárazu odolná plastová nádoba má objem 7 litrů. Díky patronovému filtru jde vysávání suchých a mokrých nečistot bez výměny filtru pohodlně od ruky. Sací hadice s optimalizovaným prouděním i příslušenství jako štěrbinová hubice a hubice na polstrování jsou zvlášť vhodné pro čištění interiéru vozů. Oceníte i funkci fukaru a uzavírací systém Pull & Push pro snadné, rychlé a bezpečné otevíraní a zavírání nádoby.

Doporučená MO cena 5 490 Kč

Více vítězných tipů, jak zatočit se špínou naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno