Vsaďte na moderní sedací soupravy

0

Každá kancelář, ve které pracovníci tráví minimálně osm hodin denně, by měla působit dojmem vlídnosti a pohody. Tento dojem lze umocnit malbou na zdech, obrazy, fotografiemi, paspartami. Dají se nainstalovat speciální osvětlení, které z půdních, sklepních i open space prostorů umně vytvoří příjemné pracoviště. Zastínění s pomocí barevných rolet skvěle doladí obří skleněná okna, tolik populární v moderních administrativních budovách. Plastový nábytek, jenž je nyní sice oblíbený, ovšem nepohodlný pro mnohahodinové sezení, lze doladit s pomocí sedací soupravy.

 

Kožené sedací soupravy se hodí do vstupních místností před kancelářemi

Speciálně ve vstupních halách a na recepcích administrativních budov, kde návštěvy čekají, než si je někdo vyzvedne, by měly být vybaveny pohodlnou sedačkou. Kožené sedací soupravy působí elegantním dojmem, jsou pohodlné, a proto se na nich návštěvy lépe připraví na sjednanou schůzku. Pro uklízecí čety jsou sedačky z kůže nebo koženky výhodné, jelikož se dobře udržují a omývají. Barevné vyvedení je snadno sladitelné s okolním prostředím, sedačka nebude působit – lidově řečeno – „jak pěst na oko“. Nenechejte své návštěvy a hosty čekat vestoje na recepci a usnadněte a zpříjemněte jim čekání na sedačce u stolku či stojanu s časopisy s odlehčenou tématikou. Uvidíte, že se následné pracovní schůzky budou odehrávat v uvolněné a přátelské atmosféře.

 

Kožená sedačka dobře poslouží i v hotelu či čekárně u lékaře

Pokud kožená sedačka vévodí vstupní hale hotelu, mají i hosté čekající na recepční obsluhu lepší pocit, že se jim dostane skvělého zacházení. Vždyť jak by vám bylo příjemné, pokud byste přijeli na dovolenou, na niž jste dlouho šetřili, a přivítalo by vás omšelé zařízení již ve vstupních prostorách? Myslete na tento prvotní dojem i při případném zařizování vlastního rekreačního střediska i čekárny před svou ordinací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno