full screen background image

Správný přítel je oporou v každé situaci

A to i v těch, které jsou plné paniky, protože potřebujte blekově uklidit. Každý jsme někdy už zažili takovou tu nečekanou návštěvu. V tu chvíli, kdy je už na cestě k vám, nemáte čas vytáhnout vysavač a zachránit podlahu od drobečků od snídaně a všech ostatních, drobných nečistot.
A kdo má domacího mazlíčka, ten dobře ví, že je jedno, že jste včera uklidili celý byt, protože dnes už to tak rozhodně nevypadá. Záchranář číslo jedna je bateriové koště. Vždy připravené na akci.

Bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění.  Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Kärcher KB 5 je ten typ úklidového záchranáře, kterého chcete mít vždy po ruce. Žádná nečekaná událost už vás nevyvede z míry. Nenahlášená návštěva, pohroma v dětském pokoji, ani rychlé zahlazení stop po vašem chlupatém domácím mazlíčkovi pro vás už nebudou nepříjemnými situacemi, protože budete mít rychle po boku toho pravého pomocníka.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *