full screen background image

Výškové práce Praha 2, čištění fasád, mytí oken, zimních zahrad a skleníků

Dědeček měl slavit sedmdesáté narozeniny. A babička pokaždé před každým slavením narozenin a Vánocemi a podobně, když jsme se u nich měli všichni slézt, lítala s hadrem v ruce aspoň dva dny dopředu. Ale plahočit se po oknech v pokročilém věku není zrovna rozumné a jsme rádi, že si to od nás nechala vymluvit, protože se do jejich mytí chtěla pustit.

26620197 - climbers washing windows - teamwork

Řekli jsme si, že jí na to raději někoho sežene. Objednali jsme si službu mytí oken Praha od A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád, práce ve výškách Praha 2, kteří měli na internetu nejlepší recenze. A musím říct, že to nebyla jen kopa přehnaných keců, protože okna umyli opravdu dokonale, že se v nich člověk viděl vážně jako v zrcadle. Nebyla na nich jediná šmouha, jediné smítko, prostě nic. Když to babička viděla, tak uznala, že takto by se nám okna nikdy nepodařilo vyčistit, zvlášť pokud by to měla dělat sama.

A aby se už jimi nemusela prakticky vůbec zabývat, nanesli nám na tyto skla nano impregnaci  – GLP, po níž se špína ze skel se opláchne jen proudem vody, což je skvělé, protože potom jejich údržba vyžaduje minimum úsilí. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník a těm my po této zkušenosti rozhodně patříme, protože není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat.

Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a profesionální a vše zvládli za velmi krátkou dobu. Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, například čištění koberců, což určitě taky jednou vyzkoušíme, protože víme, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze.

Jak čistit fleky ze světlých koberců, poptejte firmu čištění koberců a sedaček Praha 1

Koberce jsou na udržování hrozně nepraktické, já vím, ale jsem na ně prostě zvyklá a nikdy jsem si nedokázala představit, že bych měla doma něco jiného. Většinou se mi všechno z koberců podařilo vyčistit, pokud na ně někdo něco vylil, ale jednou jsme neuspěla. Manželovi se povedlo rozlít tmavý tekutý sirup proti kašli nejmenované značky. A dělat jsem mohla, co jsem mohla, ale flek na koberci stále zůstával. A byl to fakt problém, protože to byl navíc světlý koberec, na kterém se jen tak něco neztratí.

Po společném konsensu jsme a manželem usoudili, že bude nejjednodušší, když si na jejich vyčištění najdeme nějakou úklidovou firmu. Rozhodli jsme se vyzkoušet A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové, dezinfekční čištění koberců, sedaček Praha 1, protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A musím říct, že nás nezklamaly. Koberce vyčistili opravdu perfektně a po nějakém fleku nebyla ani památka. A co víc, koberec vypadal jako nový, ne jako vyčištěný.

57326210 - carpet pile

Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazili, ale zase u této máme záruku kvality, protože víme, že odvádějí skvělou práci. Navíc od nich koberec vydržel čistý opravdu dlouho. Díky využití služby čištění koberců Praha je koberec v perfektním stavu, prostě jako kdybychom si pořídili nový.

Určitě si najmeme i v budoucnu, protože nám to ušetří spoustu času a víme, že odvedou skvělou práci. Zaměstnanci firmy jsou navíc velmi zdvořilí a ochotní, takže nás s manželem nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout, protože jsme s nimi byli moc spokojení, proto je všem vřele doporučujeme.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *