Vytvořte si domov snů jedním klikem!

0

Máte chuť se pořádně tvořivě vyřádit? Nyní máte šanci! Díky novému montážnímu lepidlu od Pattexu můžete svůj domov rozzářit již během několika kliknutí!

Chcete vědět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

 

Chtěla byste to u vás doma pořádně rozsvítit a ozvláštnit barvami. Dodat některým místnostem trochu hravosti, mystičnosti nebo naopak kapičku erotiky přesně tak, jak jste vždy snila. Zdá se vám ale, že montáž některých stylových doplňků je až příliš složitá, nebo naopak ne příliš kvalitní. Potřebujete něco, s čím hravě a rychle proměníte svůj domov podle vašich představ a neukápne ani kapička krve. Něco, s čím se váš domov promění během chvíle.

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážních lepidel, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno