Chraňte dřevěný krov Imunitrelaxem

0

Pravidelnou kontrolu dřevěného krovu a s tím spojenou kondici půdního prostoru většinou podceňujeme. Při tom právě tato konstrukce musí odolávat náporu větru, unést zátěž napadaného sněhu a chránit obyvatele domu před dalšími nepříznivými klimatickými podmínkami.

Dřevěný krov postupem času slábne a navíc je mnohdy napaden i dřevokaznými houbami a hmyzem. Stav proto v rozumné míře kontrolujte a nejlépe mu poskytněte preventivní ochranu prodlužující celkovou životnost. Ponechat dřevěný krov svému osudu a nevypomoct mu v boji proti škůdcům má katastrofální dopady na celkovou statiku střechy a míru její ochrany. Jednoho dne se pak střecha propadne pod tíhou sněhu či tlakem větru. Zrádnost celé problematiky spočívá v nenápadnosti zhoubného procesu, proto je vizuální kontrola natolik důležitým prvkem.

 

IMUNITRELAX jako prevence s komplexní ochranou

Naprostou jistotu zdravého konstrukčního systému získáte s pomocí přípravku Imunitrelax. Byl vyvinut za přísného dozoru stropními specialisty a posouvá životnost krovu o několik příček výše. Společnost IP Polná nabízí jednak chytré a levné řešení zateplení stropních konstrukcí, tak i nově ošetření stropních konstrukcí. Kromě preventivní ochrany je však zapotřebí podlahu půdy zateplit. Jen tak získáte kompletní ochranu pro bezproblémové bydlení.

 

Jaké výhody přípravek Imunitrelax přináší?

Především chrání krov před napadením hmyzem a dřevokaznými houbami středně náročného rozsahu a zároveň zamezuje dalšího šíření. Dokáže snížit riziko růstu povrchovým plísním a tím předchází rozsáhlejším a finanšně náročným škodám. Celkově prodlužuje životnost střechy. Díky snadné aplikaci i do těžko dostupných míst je přípravek vhodný pro jakýkoliv tip domu. Po zdravotní stránce se jedná o moderní a zdravotně nezávadný přípravek předesílající rychlou realizaci s dlouhodobou účinností.

 

Postup ošetření

K ošetření krovu se využívá přípravků renomované společnosti REMMERS. Veškeré dřevěné části jsou po důkladném očištění ošetřeny jednoduchou aplikací spočívající v nanesení substance tlakovým postřikem. Díky tomu se aktivní látka dostává i do těžko dostupných míst jako jsou štěrbiny nebo trhliny. Realizace je hotova ještě téhož dne.

Video s názornou ukázkou zde – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68

 

Ošetřený krov není vše

Nástřik nedokáže krov v celkové míře ochránit, Pokud se společně s postřikem neprovede účinné zateplení podlahy půdy, nelze počítat se 100% účinností. Velké výkyvy teplot mezi vytápěnými a nevytápěnými prostory se pak stávají skvělým místem ke vzniku nežádoucích činitelů. Stejně tak působí i nedostatečně odvětrávané půdní prostory domu.

 

Kompletní řešení na dosah ruky

Kompletní řešení pro všechny majitele dutého trámového stropu se skrývá pod účinnou stavební operací. Foukaná minerální izolace Magmarelax je 10x levnější, než klasické zateplení fasády domu a navíc předesílá mnohem vyšší efektivitu s nižší dobou návratnosti. Minerální izolace zateplí váš půdní prostor během tří hodin bez jakéhokoliv nepořádku či narušení provozu domácnosti. Využijte této skvělé služby zateplení bez tepelných mostů a učiňte svůj první krok. Kontaktujte společnost na čísle 800 100 533 nebo online na webu www.magmarelax.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno