Zatočte s inflací a kupte si byt snů!

0

Rok s rokem se sešel a většina z nás bilancuje, jaký byl, jaký mohl být a co nás čeká do budoucna. Z hlediska financí přinesl hrozbu inflace, která se citelně podepsala a ještě podepíše do peněženek nás všech. Jak zabránit finančním ztrátám na hodnotách v cash flow? Jak se poprat s hospodářskou nestabilitou? Sázkou na jistotu je investice do nemovitosti.

Aby se vám investice vyplatila, je vhodné vybrat objekt, který bude sloužit k ubytování. Ať už vašeho vlastního nebo jako bydlení na kšeft v podobě nájmu. Ideálním cílem v hledáčku nákupu realit by se mohla stát rezidence Byty u parku na pražském Žižkově. Lokalita i objekt odpovídá nejmodernějšímu způsobu života v 21. století. Rezidence je velmi žádaná, o čemž svědčí i to, že většina bytových jednotek je už prodaná. K mání jsou tak poslední byty Praha 3.

K mání poslední jednotky

Projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů, ve kterých si na své přijdou milovníci minimalistických i prostorných bytů. Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B a díky relativně malému počtu pater – maximálně 6 nadzemních podlaží – se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Architekti rezidence se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku, což se bezesporu povedlo.

Bude vám tu dobře

Bydlení na pražském Žižkově je exkluzivní nejen z hlediska architektonického pojetí, ale i z pohledu logistické dostupnosti a občanské vybavenosti. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi. Pár kroků to budete mít do obchodu, do kina nebo školky. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké. Chcete k nim patřit i vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno