full screen background image

Zavlažování přímo z vlastního sudu

Dešťová voda je velmi bohatá na minerály a některé další složky, které prospívají rostlinám. Za normálních okolností se ovšem po dešti tato voda vsákne do země a my ji tak nemůžeme použít, kdy je třeba. Proto si mnoho rodinných domů, chat a chalup pořídilo rezervoáry na dešťovou vodu, kterou odchytávají ze střešních okapů a následně ji používají až v momentě své vlastní potřeby. Šetří tak svou kapsu, a navíc si vytváří zásobu pro parnou letní sezónu. Určitým alternativním řešením je sbírání dešťové vody do vlastního sudu. Toto jednoduché řešení se používá již po celá staletí.

Nemusíme se ovšem namáhat s těžkými konvemi, abychom mohli zavlažovat dešťovou vodou z vlastního sudu. Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set obsahuje vše, co potřebujeme pro pohodlné zavlažování zahrádky. Čerpadlo BP 1 je perfektní náhrada zalévací konve a ovládáme jej za pomocí spínače/vypínače, který je součástí plovákového spínače. Ovládání čerpadla přímo na držáku je tak mnohem pohodlnější a šetří váš čas i energii. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před případnými nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo tak mnohem déle vydrží.

Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud máme, díky flexibilnímu uchycení a manuálně nastavitelné délce hadice můžeme využít různé druhy sudů. Součástí setu je i univerzální hadicová spojka a hadice PrimoFlex® (1/2") o délce 15 m, kterou snadno dosáhneme i na ty nejvzdálenější záhony na svém pozemku. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně zcela nezávadná a máme jistotu, že k rostlinám přivádíme výhradně

„zdravou“ vodu. Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set je chytrým a rovněž moderním řešením pro zavlažování dešťovou vodou ze sudu.

Doporučená maloobchodní cena tohoto sudového čerpadla zvaného Kärcher BP 1 Barrel Set je 2 990 Kč.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *