Zbavit se běžných nečistot na podlaze jde i snadno a rychle

0

Stále uklizená domácnost je snem snad každé hospodyňky. S bateriovým koštětem od Kärcheru se všech běžných nečistot na podlaze zbavíte v mžiku.

Jistě to znáte i vy. I když doma vlastně neděláte nic jiného než úklid, stejně se stále odněkud ty nečistoty berou. Je to nekonečný příběh. Když uklidíte v kuchyni, jednou se otočíte a už jsou na podlaze opět drobečky. V předsíni je stále prach a doslova všude jsou zvířecí chlupy. Možná si ještě od svých maminek pamatujete, že na takové běžné nečistoty vždy vytáhly raději zametač, než aby se obtěžovaly s těžkým vysavačem. A jelikož jde doba ruku v ruce s vývojem stále dopředu, tak i vy si můžete pořídit obdobného pomocníka. Práce s ním je však ještě snadnější a rychlejší.

Bateriové koště Kärcher KB 5  je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodný i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle, pod nábytek a komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelná nádoba lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné.

Více informací o produktu i o dalších šikovných pomocnících pro čištění domácnosti naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno