Zdravotní obuv umí předcházet problémům s bolestí nohou i zad

0

Mnoho lidí si myslí, že zdravotní obuv je zejména pro ty, kdo již problémy s nohama, klouby, případně se zády mají. Ale opak je pravdou. Zdravotní obuv nás má před těmito problémy chránit.

V médiích se objevují bulvární články o škodlivosti podpatků. Pokud si ale sandály či lodičky na vysokém podpatku sem tam dopřejeme, nic se neděje. Problémem je, pokud je nosíme soustavně, celodenně, bez přezutí se do pohodlnějších bot. Našim nohám neprospívají ani moderní tvrdé plovoucí podlahy. Ne nadarmo se považují za nejhorší sporty pro klouby ty na tvrdých površích. A s celodenní chůzí je to to stejné. Návrat ke zdravějším měkkým kobercům, které jsou rozhodně náročnější na údržbu, nejspíš odmítnete. V tom případě si alespoň pořiďte kvalitní domácí zdravotní obuv. Měkkou či odpruženou.

Jaké vlastnosti má zdravotní obuv?

Zdravotní obuv se především snaží našim nohám nabídnout správné vlastnosti, jaké by obuv měla mít. Mnohdy je to měkčí stélka, odpružení, kvalitní materiál (nejčastěji kůže, ev. přírodní textil). Zdravá obuv má rovněž správně anatomicky tvarovanou stélku.

Za moderní zdravotní pantofle a obuv se již nemusíte stydět

Moderní design, který zdravotní obuv dámská má, již nezklame ani ty z nás, které si potrpíme na vzhled obuvi, a to i pokud jde o pantofle či domácí obuv. Ten se zaměřuje na zdravotní obuv a v jeho sortimentu nechybí ani zdravotnická obuv určená pro pracovníky ve zdravotnictví. Též různá gastro obuv, protiskluzová, korková, antistatická a jiná speciální profi obuv.

V nabídce zdravotní obuvi najdete zajímavou odpruženou obuv PRIMAVERA, která ulevuje kloubům, svalům, zádům, ale též patám. Vybrat si lze z modelů ultralehké obuvi SUECOS. Oblíbená je dámská zdravotní obuv ABEBA i moderní obuv OXYPAS. Nechybí též praktické boty typu Crocs. Tyto modely bot se hodí jako zdravé přezutí, pro celodenní pracovní obutí, a mnohé z modelů vyhovuje i jako zdravá volnočasová letní obuv.

Hezkou a kvalitní zdravotní obuv koupíte v e-shopu PP-servis.eu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno