full screen background image

Získejte týden zdarma v dámském fitness

baby-22079_960_720

Potřebujete shodit přebytečná kila, věnovat trochu času jenom sobě a odreagovat se od každodenního shonu? Uvažujete o tom, že si zařídíte permanentku do posilovny, ale to poslední, o co stojíte, je nechat se okukovat svalovci a jinými zvědavci? Věděla jste však, že můžete cvičit v ryze dámském kolektivu a mít k tomu po ruce i trenérku? V klidu, bez okukování, efektivně.

 

Cvičení pouze pro ženy

Existuje komplexní cvičení a posilování navržené na tělo ženám všech věkových skupin. Během třiceti minut cvičení a posilování protáhnete celé tělo se všemi problematickými partiemi a velice brzy na sobě uvidíte výsledky. Trenérka vás naučí, jak cvičit bezpečně a efektivně, seznámí vás s posilovacími stroji a upraví vám tréninkový plán na míru. Řeč je o kruhovém tréninku, cvičení pro ženy. Kruhový trénink je vhodný pro zaměstnané ženy, které horko těžko hledají čas na cvičení. Stačí vám na něj půl hodina čistého času dvakrát až čtyřikrát týdně. Trénink probíhá v posilovně tak, že se v kruhu s ostatními ženami přesouváte z jednoho stroje a cvičení na další. Procvičíte tak efektivně všechny svaly ve velmi krátkém čase a už po třiceti minutách cvičení poznáte jeho účinky.

 

Kam na kruhový trénink zdarma?

Výhradně dámské fitness centrum naleznete téměř v každém velkém městě. Ovšem pouze některá nabízejí i týden cvičení na zkoušku zdarma. Na první trénink se musíte objednat, týden členství zdarma má cenu 590 Kč, na další tréninky už chodíte bez objednání a bez omezení, kolikrát chcete a na jak dlouho chcete, podle vašich časových možností. Zkrátka se zařadíte do kruhu a cvičíte si pod dohledem zkušené trenérky, která vám ukáže, jak na to. Když se vám kruhový trénink zalíbí, zařídíte si permanentku. Bezplatný přístup do fitness pro ženy získáte v mnoha centrech po celé Praze, na několika místech v Ostravě a v Olomouci. Na výběr máte ze dvou variant. Navštivte fitness centrum Contours nebo Expresku. Na týden cvičení zdarma ve vámi zvoleném fitness se můžete registrovat zde: www.fitnesszeny.cz/contours-tyden-zdarma. Změňte svůj život s kruhovým tréninkem!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *