Zlepšete svou střelbu s kvalitním kolimátorem

0

Kolimátor dokáže velmi rychle zkvalitnit a zefektivnit vaši střelbu. Jedním z výrobců je přitom i značka Holosun, která své kolimátory nabízí v řadách Classic a Elite. Jaký je mezi nimi rozdíl a podle čeho si vybrat barvu diody?

Řada Classic je základ

Řada kolimátorů Holosun Classic symbolizuje základní řadu, se kterou ostatně Holosun v minulosti začínal. Výrobky z této řady jsou obvykle zhotoveny z levnějších materiálů. Zpravidla se jedná o hliník 6061 s finishem MAO. Jde přitom o povrch, který je chráněn pomocí speciální chemické elektrolýzy. Řada Classic pracuje se standardní červenou LED diodou a Holosun na tyto kolimátory poskytuje pětiletou záruku na elektroniku a optiku.

Řada Elite je o stupeň kvalitnější

Řada kolimátorů Holosun Elite nabízí prakticky ty samé modely jako řada Holosun Classic. Liší se však svým provedením, přičemž modely z řady Elite jsou jednoznačně kvalitnější. Rozdíl spočívá především v použitém materiálu. Kolimátory z řady Elite jsou zhotoveny z tvrdého hliníku a titanu, který nabízí maximální odolnost.

U těchto kolimátorů si navíc lze vybrat mezi různými barvami LED diody a na elektroniku a optiku je poskytována desetiletá záruka.

Podle čeho si vybrat barvu LED diody?

Pokud se rozhodnete pro kolimátory z řady Holosun Elite, budete pravděpodobně řešit barvu LED diody.

Je vědecky dokázáno, že lidské oko mnohem lépe vnímá zelenou barvu než červenou. Vzhledem k tomu proto někteří střelci mohou mít problémy s vnímáním červené tečky. Pokud hledáte kvalitní kolimátor s jasnou osnovou, která nebude v extrémních podmínkách splývat, vsaďte spíše na zelenou nebo zlatou barvu. Právě ty jsou totiž skvěle viditelné i v případě velmi jasných míst.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno