Hledáte spolehlivou fotopast? Vyberte si ze 2 nových FOXcam modelů

0

Fotopasti symbolizují drobná zařízení, která oceníte pro sledování zvěře i ostrahu vašeho majetku. Česká značka FOXcam přitom v nedávné době představila dvě horké novinky. Pokud proto aktuálně hledáte vhodnou fotopast, určitě si tyto modely nenechte ujít.

Co nabízí FOXcam SG880-4G?

Jako první vám představíme fotopast FOXcam SG880-4G, která vychází z modelu SG880MK-18mHD. Navíc je však doplněna o řadu užitečných funkcí, které každý uživatel stoprocentně ocení.

Mezi praktické funkce patří například cloudové úložiště a možnost velmi jednoduchého nastavení. Fotografie jsou velmi přehledně řazené a fotopast nabízí 4G konektivitu. Zároveň můžete fotopast snadno ovládat přímo z cloudu a potěší vás i vysoké rozlišení 24 MPx.

Čím překvapí fotopast FOXcam Unka?

Druhou zbrusu novou fotopastí je model FOXcam Unka, který vyniká svým promyšleným a výjimečným designem. Fotopast byla navržena tak, aby vynikala svým dlouhým detekčním dosahem a nabízela výbornou noční scénu. Fotopast nabízí velkou LCD obrazovku 2,4”, díky které si na ni můžete pořízené fotografie rovnou prohlédnout.

Tento model zároveň potěší malými rozměry, díky kterým se skvěle schovává a maskuje, kdekoliv zrovna potřebujete. Noční fotografie jsou kvalitní a dokonale prosvícené. Potěší vás také rychlá doba spouště a citlivé PIR čidlo.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno