3 důvody, proč se vám vyplatí zastavit auto v autozastavárně Praha

0

Autozastavárna představuje způsob, jak rychle a spolehlivě přijít k relativně sumě peněz. Hodí se především ve chvíli, kdy takový obnos potřebujete sehnat na krátké období. Půjčka ručená autem je řešením také tehdy, kdy plánujete prodej svého automobilu právě proto, abyste získali nějaké finanční prostředky. Můžete na chvíli zapomenout na to, že v autobazaru byste za prodej dostali ihned balík peněz a auto zastavit. V takové chvíli máte více času na to, abyste získali peníze jinde nebo jinak – našli toho nejlepšího kupce.

 

1. Peníze v kapse a auto v garáži

Jeden z typů zástavy v zastavárně aut Praha vám umožňuje, abyste se zastaveným vozidlem dále jezdili. Při splnění určitých podmínek, především zaplacení poplatku, vám automobil zůstane a s jeho pomocí si tak můžete vydělat na vyplacení ze smlouvy.

 

2. Zastavení kdykoliv a kdekoliv s penězi ihned na ruku

Autozastavárna Praha vám poskytne možnost zástavy vašeho automobilu po celé České republice. Výběr místa a času je tak pouze na vás. Ať už budete vozidlo nadále využívat nebo jej ponecháte v bezpečí 24 hodin hlídaného parkoviště, peníze můžete na vámi určeném místě dostat ihned a na ruku. Navíc, vyřízení půjčky ručené autem stihnete do 30 minut.

 

3. Svůj automobil získejte kdykoliv zpět

Standardní doba uzavření smlouvy o půjčce se zástavou auta činí 4 týdny. Pokud však kdykoliv během tohoto času seženete potřebný finanční obnos a rozhodnete se, že svůj vůz potřebujete dříve než za onen měsíc, můžete se ze smlouvy vyplatit kdykoliv v jejím průběhu.

 

4. Zastavte automobil, motocykl i kamion

Zatím jsme v souvislosti s autozastavárnou zmiňovali pouze osobní automobily. Do zástavy lze ale vložit také jiné dopravní prostředky jako jsou nákladní nebo užitková vozidla, motocykly, čtyřkolky nebo třeba i lodě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno