3 tipy na české fotopasti, se kterými ochráníte váš majetek

0

Fotopasti je možné používat na sledování zvěře, ale i monitorování vašeho majetku. V porovnání s propracovanými kamerovými systémy je jejich pořízení finančně méně nákladné. Jaké konkrétní modely stojí za vaši pozornost?

Vsaďte na českou značku FOXcam

České fotopasti FOXcam jsou na trhu dostupné již třetím rokem. Díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti přitom neustále získávají na popularitě.

Díky takové jednoduché fotopasti můžete získat skvělý přehled nad svojí nemovitostí, aniž byste z peněženky vydali obrovské množství peněz. Cenově se totiž pohybují zhruba od 2 000 do 6 300 Kč.

A jaké konkrétní modely stojí za to? V tomto článku přinášíme 3 tipy na povedené fotopasti.

FOXcam FORESTER potěší nenáročné

Pokud hledáte jednoduchý model a patříte mezi nenáročné uživatele, bude pro vás skvělou volbou FOXcam FORESTER. Díky této fotopasti budete mít přehled o tom, co se děje během vaší nepřítomnosti. Fotopast zároveň záznam ukládá na SD kartu pro pozdější prohlédnutí.

Předností této fotopasti je poměrně silný noční přísvit a detekční rozsah PIR čidla. Výhodou je také možnost použití až na vzdálenost 30 metrů.

FOXcam Wi-Fi jako zlatá střední cesta

Pokud se poohlížíte po moderní fotopasti s vysokou kvalitou denního a nočního záznamu a nechcete za ni utrácet moc peněz, můžete sáhnout třeba po fotopasti FOXcam Wi-Fi. K jejímu nastavení vám bude sloužit mobilní telefon, který následně využijete i pro prohlížení snímků. Mobilní aplikace je přitom v češtině.

FOXcam SG880-4G ocení nejnáročnější

Řadíte se mezi opravdu náročné uživatele? V tom případě bychom vám doporučili model FOXcam SG880-4G, který nabízí skvělou konektivitu po 4G síti. Pořízené snímky odesílá buď na mobil, e-mail nebo do speciální cloudové aplikace. Navíc ji lze prostřednictvím mobilního telefonu na dálku deaktivovat, pokud zrovna prostor monitorovat nepotřebujete.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno