Střih prádla hraje z mužů velkou roli. Proč?

0

Módní trendy bývají slušivé, ale ne vždy zohledňují pohodlí a příjemné nošení. Zvláště u spodního prádla jsou tyto dva faktory více než důležité, protože trávit celý den v něčem, co nesedí tak jak by mělo a je nám nepříjemné, může ovlivnit nejen naši náladu. Střih prádla je proto velmi důležitý.

Pánské prádlo se v současné době nabízí v mnoha různých střizích, které se od sebe liší, jsou s nohavičkou i bez, vysoce vykrojené, nízké nebo do pasu. Mezi nejoblíbenější patří tři typy.

Slipy

Jde o nestárnoucí klasiku, která má stále své věrné fanoušky. Nemají nohavičky, nikde nic nepřekáží, v kalhotách se nekrčí a poskytují skvělou oporu pro choulostivé mužské partie. Slipy kopírují tvar těla a jsou oblíbené i u sportovců, kteří nosí upnuté sportovní dresy a kalhoty. Oproti spodnímu prádlu s nohavičkou jsou pod oblečením takřka neviditelné.

Trenýrky

Nabízí pohodlný a volný střih, který muži ocení spíše v klidové fázi dne než při sportu. Dostatečně široký střih nikdy netlačí a neškrtí a nabízí dostatečně velký prostor kolem intimních partií, avšak bez podpory. Při výběru je potřeba zvolit správnou velikost, což bývá problém. Mnoho mužů nosí trenýrky až o dvě velikosti větší, než by měli, což způsobuje zbytečné nepohodlí. Široké nohavice tohoto prádla, které nositeli nesedí, mohou navíc způsobit otlaky či podráždění kůže, když při oblékání či nošení dojde ke shrnutí látky pod kalhotami.

Boxerky

Jedna z nejoblíbenějších variant pánského spodního prádla jsou boxerky, které mají upnutý střih s přiléhavými nohavičkami. Jsou anatomicky tvarované, obepínají zadek a mají také tvarovaný klín. Protože působí jako druhá kůže, i zde je správně zvolená velikost nutností. Jedině tak mohou plnit svůj účel a poskytovat správnou podporu v klidu i při sportu. Sluší každé postavě a díky svému střihu jsou pod oblečením takřka neviditelné.

Při výběru spodního prádla nespěchejte. Dostatek času zajistí, že najdete svůj oblíbený střih, který vám sedne a při nošení o něm nebudete ani vědět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno