4 důvody, proč je svatba na podzim kouzelná!

0

I když valná většina snoubenců uskutečňuje svatbu na jaře či v létě, nemusíte se děsit, pokud si plánujete s protějškem říci své ano až v pozdější části roku. Podzim totiž zdaleka není jen chladné počasí, mlha či déšť. Naopak – má své nezaměnitelné kouzlo. Zde máte 4 důvody, proč je podzimní svatba skvělou volbou!

 

1. Podzim jako téma

Pokud si nevíte rady s výběrem ústředního tématu pro vaši svatbu, samotný podzim funguje jako téma sám o sobě. Nejenom, že nabízí širokou škálu barev v podobě popadaného listí, ale také bohaté možnosti dekorace. Inspirujte se přírodou! Jako ozdoba stolu mohou posloužit šišky, jeřabiny, kaštany či žaludy. Jmenovky mohou být dřevěné či vyrobené ze samotného listí! Dobře mohou posloužit i vydlabané dýně. Protože podzim nabízí jedinečnou romantickou atmosféru, podpořte ji svícny, závěsnými lucerničkami či podobným osvícením.

 

2. Nápadité šaty

Do podzimu slaďte i svatební šaty. Tomuto ročnímu období dominují teplé barvy, pokud tedy nejste zastánkyněmi typické bílé barvy na šatech, můžete vyzkoušet meruňkovou, zlatou či vínovou barvu. V těchto odstínech mohou být i svatební doplňky – závoj, šperky, svatební obuv apod. Nezapomeňte také na ženicha. I on může mít kravatu, motýlka či kapesník sladěný do barvy vašich šatů. Nebude tak pochyb, že vy dva k sobě opravdu patříte.

 

3. Mimo sezónu

Velkou výhodou podzimní svatby je dostupnost. Nejenom, že máte mnohem větší šanci získat vaše vysněné místo na obřad či hostinu, ale také svatební fotografové, oblíbená kapela, květinářství nebo cukrářství budou mnohem méně vytížení. Můžete mít tedy přesně takovou svatbu, o jaké jste vždy snila.

 

4. Originální fotografie

Svatba je nádhernou oslavou lásky dvou lidí a jistě budete chtít tyto radostné okamžiky zachytit natrvalo. S profesionálním fotografem, který bude umět naplno využít potenciál podzimu, mohou vzniknout nádherné, radostné a pestrobarevné fotografie, které vám budou váš velký den navždy připomínat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno