full screen background image

5 bizarních sexuálních praktik, které asi nikdy nezkusíte

Po několika letech se do ložnice vkrade stereotyp, který byste měla co nejdříve rozbít, protože mnohdy bývá stereotyp v posteli zabijákem celého vztahu. Jestliže hledáte na internetu inspiraci, jak překvapit svého partnera, aby byl opět nažhavený, narazíte na celou řadu sexuálních praktik. V následujících řádcích vám však představíme pět bizarních úchylek, které vám asi k srdci příliš nepřirostou. Udělejte si alespoň přehled v tom, co některé jedině vzrušuje.

Pro někoho nechutnost, pro jiného zase vzrušení. Co člověk, to jiné představy. Pokud hledáte erotickou inspiraci, v tomto článku ji zřejmě asi nenajdete. I když, možná ano. Uvidíte sama.

 

Výkaly, které vzrušují

Žádný vibrátor, žádné sexuální pomůcky jako dildo. Zaslechla jste někdy o výrazech, jako je kaviár, scat či koprofilie? Uvedené výrazy nemají nic společného s gastronomií, ale s erotikou. Jedná se o zálibu v lidských výkalech. Dokážete si představit, že se bude váš partner ukájet nad tím, jak vás potře výkaly? Ovšem někteří jedinci zacházejí tak daleko, že zasouvají svým partnerkám (či naopak) potraviny do konečníku, a potom je z něj vyjídají.

 

Hluboký orál

Jestliže jste se dívala na pornofilm, asi jste viděla i hluboký orál, při němž je ženě vsouván penis co nejhlouběji do úst, tedy až po kořen. Bohužel, u takové praktiky se zřejmě budete potýkat dávicím reflexem. Pro muže je hluboký orál příjemný, pro ženy je to naopak noční můra.

 

Sperma do obličeje

Další sexuální praktika zvaná facial není pro ženu příjemná. Představte si, že váš milenec ejakuluje na vaši tvář, nebo vám dokonce míří penisem rovnou do očí. Ale nemusíte se ničeho bát, sperma vás neoslepí.

 

 

Vysávání ejakulátu

Jedná se o takzvaný felching, při němž je ejakulát vysáván z různých tělních dutin, ať už se jedná o konečník, podpaží či ucho.

 

Zlatý déšť

Zlatý déšť neboli pissing není v poslední době nic neobvyklého, i když se stále jedná o docela bizarní sexuální praktiku. Vymočíte se na pohlaví, obličej, prsa či přímo do pusy vašeho partnera.

Po přečtení těchto řádků zřejmě zůstanete u klasických sexuálních metod a používání erotických pomůcek. Podívejte se proto do sexshopu RuzovySlon.cz, kde najdete celou řadu hraček pro postelové hrátky. Sexshop má také vlastní YouTube kanál, na němž najdete už více než 1000 erotických videonávodů.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *