full screen background image

Prodejte nepotřebné věci a za utržené peníze se vydejte na dovolenou

Vypadá to, že u nás se bohaté sněhové nadílky nedočkáme. Není ale škoda ochudit se o možnost zalyžovat si, postavit si sněhuláka a zajezdit na saních? Prvotřídní lyžařská střediska najdete nedaleko za hranicemi. Že je tam draho? Vydělejte si na svou zimní dovolenou prodejem nepotřebných věcí.

Každý má doma věci, které nepoužívá. Nehodí se mu, nemá je na co využít, pořídil si novější. Většinou leží někde v šuplíku, ve sklepě nebo na půdě. Na co však doma skladovat takový zbytečný nepořádek? Vám zabírá místo, navíc byste mohli někomu ještě udělat radost. Přitom je to tak jednoduché. Inzerce zdarma je dostupná každému, stačí věc vyfotit, sepsat pár řádek, určit cenu a počkat si na zájemce.

 

Řešení pro nevhodné dárky

Teď po Vánocích se nabízí také možnost prodat nevhodné dárky. Dostali jste sportovní hodinky, ale s technologiemi si vlastně příliš nerozumíte? Někdo jiný by za ně určitě byl rád. Otevřete sportovní bazar a nabídněte je. Nebo vám Ježíšek přinesl novější a lepší fotoaparát a vy teď nevíte, co uděláte s tím starým? Nabídněte ho na fotobazaru. Třeba za nějakou symbolickou částku. Aspoň vám nebude ležet doma a vyděláte si pár korun.

 

Vezměte úklid ve velkém

Vezměte pár následujících volných dnů jako příležitost k velkému úklidu. Přeberte doma nepoužívané věci, ať už jde o oblečení, hračky nebo plyšáky, s nimiž děti dávno nespí. Udělejte radost ostatním a vydělejte si pár korun. Podle toho, co budete prodávat, si jistě přijdete i na pár tisíc korun. A kde prodávat? Můžete to zkusit třeba na Facebooku v různých inzertních skupinách. Jistější ale bude vydat se přímo na nějaký server zaměřený na inzerci. Zkuste například BIGinzerce.cz. Tam měsíčně zamíří přes 100 000 lidí, od spuštění server navštívilo přes milion návštěvníků. A to by bylo, aby někomu nepadly do oka zrovna vaše věci.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *