full screen background image

Aby každý výlet skončil triumfální čistotou

Je opravdu příjemné vyrazit se všemi členy rodiny na pěknou vycházku či dobrodružný výlet. Vždy také doufáme, že se stane nějaký zázrak a děti se vyhnou kalužím, pes nás poslechne a neskočí do prvního potoka, který potká a cesta bude příjemně sluníčkem vysušena tak, abychom mohli ladně projít bez známek bahna na našich botách či kočárcích. Pokud si však pořídíme správného pomocníka, nebudeme muset už doufat v zázraky, protože budeme připraveni.

Babí léto už nám ťuká na dveře. I přes občasný studený déšť jsou ale naše dny stále hezky provoněny teplými paprsky. Proto se snažíme ještě využívat chvilky a vyrážet na výlety, jak se jen dá. A to nejlépe někam do přírody za čerstvým vzduchem, houbami a přírodními scenériemi. Popadneme tedy děti, psa, kočárek i manžela a vyrazíme. Samozřejmě nestihne uběhnout ani minuta a pes už skáče do nejbližšího potoka, děti samozřejmě zase do nejbližších kaluží. Ačkoliv se snažíme vyhnout všem blátivým nemilým překvapením, dokonce i my máme za chvilku špinavé boty a kočárek zrovna také nevypadá nejčistěji. Není však potřeba zoufat, protože nepříjemné špíny se můžeme zbavit během chvilky.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC 3 Adventure box vyčistí, díky efektivnímu nízkotlakému paprsku vody, snadno a šetrně outdoorové vybavení jako jsou například boty. Omyje však i kočárek, a dokonce je vhodná i na očištění zvířat. Outdoorová tlaková myčka je ideální na cestování, protože lithium-iontová baterie a odnímatelná nadrž na vodu umožňují používání zařízení i bez přípojky elektrické energie a vody. LED kontrolka signalizuje, kdy se baterie vybíjí i naopak nabíjí. Adventure box s sebou navíc přináší univerzální kartáč s měkkými štětinami umístitelný na pistoli a sací hadici pro využití alternativních zdrojů vody.

Další chytré typy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *