Aby každý výlet skončil triumfální čistotou

0

Je opravdu příjemné vyrazit se všemi členy rodiny na pěknou vycházku či dobrodružný výlet. Vždy také doufáme, že se stane nějaký zázrak a děti se vyhnou kalužím, pes nás poslechne a neskočí do prvního potoka, který potká a cesta bude příjemně sluníčkem vysušena tak, abychom mohli ladně projít bez známek bahna na našich botách či kočárcích. Pokud si však pořídíme správného pomocníka, nebudeme muset už doufat v zázraky, protože budeme připraveni.

Babí léto už nám ťuká na dveře. I přes občasný studený déšť jsou ale naše dny stále hezky provoněny teplými paprsky. Proto se snažíme ještě využívat chvilky a vyrážet na výlety, jak se jen dá. A to nejlépe někam do přírody za čerstvým vzduchem, houbami a přírodními scenériemi. Popadneme tedy děti, psa, kočárek i manžela a vyrazíme. Samozřejmě nestihne uběhnout ani minuta a pes už skáče do nejbližšího potoka, děti samozřejmě zase do nejbližších kaluží. Ačkoliv se snažíme vyhnout všem blátivým nemilým překvapením, dokonce i my máme za chvilku špinavé boty a kočárek zrovna také nevypadá nejčistěji. Není však potřeba zoufat, protože nepříjemné špíny se můžeme zbavit během chvilky.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC 3 Adventure box vyčistí, díky efektivnímu nízkotlakému paprsku vody, snadno a šetrně outdoorové vybavení jako jsou například boty. Omyje však i kočárek, a dokonce je vhodná i na očištění zvířat. Outdoorová tlaková myčka je ideální na cestování, protože lithium-iontová baterie a odnímatelná nadrž na vodu umožňují používání zařízení i bez přípojky elektrické energie a vody. LED kontrolka signalizuje, kdy se baterie vybíjí i naopak nabíjí. Adventure box s sebou navíc přináší univerzální kartáč s měkkými štětinami umístitelný na pistoli a sací hadici pro využití alternativních zdrojů vody.

Další chytré typy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno