Vzdejte se, velí malí šerifové!

0

Hry na policisty a lupiče jsou nesmrtelné, nikdy se neomrzí a děti milují, protože v nich dobro dokáže zvítězit nad zlem. Vysněná idylka dětského dovádění se zakládá na romantické představě, že všechno nakonec dobře dopadne. Co dělat, aby se tedy dařilo zločince lépe a rychleji dostihnout a „muži zákona“ měli  v herním podání náskok? Pomoci může policejní autíčko.

Dětské elektrické autíčko policie je vděčným dárkem, který nadchne malé i velké. Nejen dětem se totiž rozzáří oči, když spatří vůz, jenž uhání rychlostí 3-5 km/hod. a nikoho nenechá na pochybách,  co je jeho úkolem a kdo sedí za jeho volantem. Malým šerifům už od teď neunikne žádný přestupek a mohou si na podezřelé pěkně zahoukat. Policejní vůz právem patří mezi TOP v žebříčku oblíbených hraček.

 

Vše, jako v opravdovém autě

Elektrické autíčko je poháněno duálním motorem o výkonu 2x20W, jež nabíjí baterie. Má pohodlné sedadlo z kůže a ergonomický volant, který byl vyvinut pro dětské ruce. Další výhodou je osvětlená přístrojová deska, na které nechybí otáčkoměr i rychloměr. Policejní vůz je masivní konstrukce, která je odpružena měkkými koly, tudíž je stabilní a jízda po různých površích komfortní.

Manipulace s vozem je možná pomocí volantu, ale i dálkovým ovládáním, jež se osvědčilo zejména v rukou rodičů. Jízda je proveditelná ve třech převodovkových stupních, alias rychlostech, v případě nebezpečí se nabízí funkce nouzového zastavení. Elektrické auto se lehce ovládá a je s ním hravá manipulace, proto je jízda pro dítě i jeho rodiče skutečným zážitkem.

Hračka se skrze své rozměry pohodlně vleze do bytu i pokojíčku, není nikterak těžká (15 kg) a její nosnost je oproti váze dvojnásobná (30 kg). Jediné nároky, které k vlastnímu provozu má, je nabíjení baterie, které se odhaduje kolem osmi hodin. Samotná doba jízda je v čistém čase kolem dvou hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno