Aplikace, které vzdělávají děti zábavnou formou

0

V dnešní době si život bez moderních technologií snad ani nedokážeme představit. Již pro děti předškolního věku je typické, že tráví celé hodiny za počítačem či na mobilu.  Co toho využít?

V současné době existují edukativní hry, které poskytují dítěti zábavnou formou cenné informace. Kromě toho rozvíjejí dětskou kreativitu a rozhodně se nejedná o hry plné násilí. Dokáží zabavit děti natolik, že si lehce osvojí třeba písmenka nebo čísla, aniž by postřehly, že se učí. A nakonec umožní dítěti zacházet s moderními technologiemi, což je v dnešní době nezbytná schopnost pro budoucnost každého dítěte. Zakazování her se vůbec nevyplácí.

 

Edukativní aplikace Lipa Learning

V oblasti vzdělávacích aplikací pro děti od 3 do 8 let je jednoznačně lídrem Lipa Learning. Tyto aplikace baví a vzdělávají miliony dětí po celém světě. Mezi aplikacemi najdete adaptivní hry, knížky s poutavými příběhy, tipy pro rodiče a další aplikace.  Každá aplikace je založena na nejnovějších poznatcích v oblasti vzdělávání a vytvořena s pomocí edukačních odborníků na předškolní vzdělávání dětí. Zamiřte do světa Lipa Landu.

 

Otestováno dětmi

Edukativní aplikace jsou zároveň testovány dětmi v soukromé česko-anglické Lipa školce, která pracuje s dětmi podle unikátních osnov a nabízí celostní rozvoj dítěte.

Vyberte si jazyk

Aplikace Lipa Learning jsou dostupné již ve 26 jazycích včetně češtiny. Vaše dítě tak může pomoci těchto aplikací získat i jazykové vzdělání, které je pro dnešní dobu tak důležité.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno