Bez jakého příslušenství k mobilu se neobejdete

0

Zamysleli jste se někdy nad otázkou, jak často používáte mobil? Většina z nás ho totiž drží v ruce denně, a to jak k psaní a čtení sms zpráv, telefonování, fotografování a natáčení videí, případně k poslechu hudby. K mobilnímu telefonu si navíc můžete pořídit velké množství příslušenství, které vám jednotlivé aktivity ulehčí. Bez čeho se tedy neobejdete vy?

 

Nabíjení mobilního telefonu

Mezi nejdůležitější příslušenství k mobilnímu telefonu patří rozhodně nabíječka. Bez ní by vám byl vybitý telefon k ničemu. Pokud máte starší mobilní telefon, musíte jej nabíjet častěji. Otázkou je, zda si raději nepořídit novou baterii do telefonu. Pokud jste velké množství času na cestách, rozhodně oceníte nabíječku do auta, případně také usb nabíječku, pomocí které můžete telefon nabíjet z počítače nebo třeba tabletu.

 

Paměťová karta

Ať už používáte mobil k telefonování a psaní zpráv nebo s ním častěji fotografujete, rozhodně oceníte dostatečnou paměť na ukládání souborů. Pokud vám paměť v telefonu nestačí, není nic jednoduššího než si pořídit paměťovou kartu a díky ní prostor v telefonu klidně i ztrojnásobit. Následně si v nastavení mobilního telefonu vyberte jako úložiště zmíněnou paměťovou kartu. Pokud budete na kartu ukládat veškeré fotografie, budete mít zároveň možnost zálohovat si toto médium v počítači.

 

Handsfree sada

Velkým pomocníkem je handsfree sada, která se hodí například do auta. Telefonování za jízdy je zákonem zakázáno, pokud ovšem máte handsfree sadu, můžete v rychlosti vyřídit důležitý pracovní nebo i osobní hovor. Výhodou handsfree sady je i to, že ji můžete použít, pokud máte plné ruce. Třeba když doma žehlíte, tak není problém si i při této činnosti zatelefonovat třeba s kamarádkou.

 

Sluchátka

Pro poslech hudby nebo příjemné sportování, případně procházku se psem, oceníte také sluchátka k mobilnímu telefonu. Díky nim můžete na procházce poslouchat nejen hudbu, ale také audio knihy, případně se učit třeba nový jazyk. Využijte veškerý svůj čas naplno a zkuste spojit vždy povinnost a zábavu. Na sport si vyberte raději bezdrátová sluchátka, nebudou vám tak zavazet zbytečné kabely a dráty.

 

Ochrana telefonu

Aby vám telefon dlouho vydržel a vy jste výrazně prodloužili jeho životnost, tak si pořiďte kryt nebo pouzdro na telefon. Ochráníte tak displej i ostatní části telefonu proti poškrábání, případně jinému opotřebení. Vhodné je chránit displej i ochranným sklem, které vám může telefon zachránit i při jeho pádu na tvrdý povrch. Pokud s telefonem sportujete, tak ochranné sklo by mělo být samozřejmostí. Investujte do ochrany telefonu a výrazně tak ušetříte při jeho opravách, případně nutnosti pořídit si nový telefon.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno