Co by nemělo chybět v erotickém kufříku žádné ženy?

0

Uznáváme, že vřelé objetí s milovaným člověkem a slovíčka lásky něžně šeptaná pod peřinou do ouška jsou nenahraditelná. Ne každý ale má to štěstí. Nepropadejte ovšem skepsím, pokud vedle sebe nemáte milovanou osobu, která vás bude pravidelně něžně hladit, masírovat a tu a tam i přivádět do extáze. Do té se totiž můžete přivést sami! Vybavíte-li se tím správným erotickým arzenálem.

Co by tedy nemělo chybět v erotickém kufříku žádné ženy? Samozřejmě, že vhodně zvolené erotické pomůcky. Základem jsou samozřejmě vibrátory. Záměrně hovoříme v množném čísle, protože na trhu se setkáte s tolika různými modely (klasické, mini, vroubkované, párové, na G-bod či dvojitou stimulaci), že vybrat z nich jen jeden, je téměř nadlidský úkol.

 

Vybíráme vibrátor

Každý totiž navíc slouží k jinému účelu, tedy k jiné formě stimulace doprovázené jinou formou prožitku. A který vám bude nejlépe sedět, nepoznáte jinak než jeho osobním vyzkoušením. Ne, v kabince to nebude možné. Vibrátor či vibrátory si budete muset koupit a testovat je v soukromí domova. Jedině tak poznáte, který model bud vaším každodenním společníkem.

 

Venušiny kuličky ve dne i v noci

Skvělou erotickou hračkou pro ženy jsou i Venušiny kuličky. Díky nim se totiž máte možnost oddávat příjemným prožitkům kdykoliv během dne. Při čekání ve frontě, na tramvaj, v autobuse, při běhu nebo romantické večeři s partnerem. Pak ovšem bude hrozit, že nedojíte a budete spěchat domů prožitek ještě více zintenzivnit. Venušiny kuličky i sex s partnerem povznášejí na zcela novou úroveň. A pozor, jsou i velmi účinnou terapeutickou pomůckou při léčbě inkontinence!

 

Diskrétnost na prvním místě

Bohatý výběr erotických hraček všeho druhu najdete například na serveru sexio.cz. To je internetový sexshop, na kterém spolu s erotickými hračkami všeho druhu najdete i erotické prádlo, lubrikanty, oleje, kondomy a hygienické přípravky. Hračky pro sex v páru, BDSM praktiky i autoerotiku. Hlavní výhodou e-shopu ovšem je, že při veškerých nákupech na e-shopu je kupujícím zaručena stoprocentní diskrétnost. Nikdo se nedozví, jaké zboží jste si prohlíželi, objednali, ani odkud zboží přišlo. Sexio – diskrétní sexshop tu zkrátka jenom pro vás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno