BolyGuard BG310M: Nejmenší fotopast na světě s možností odesílání

0

Kvalita fotopastí jde neustále dopředu. Pokud hledáte řešení pro pozorování zvěře, nebo ostrahu vašeho majetku, můžete si vybrat z nepřeberného množství nejrůznějších modelů. Jedním z nich je i fotopast BolyGuard BG310M, která umí odesílat snímky a videa na mobil přes 4G internet.

 

Boly symbolizuje elitního výrobce

Až do současné doby nebylo možné vyrobit velmi malou fotopast a vměstnat do ní veškerou potřebnou elektroniku a baterie. Nyní se to ovšem podařilo společnosti Boly, která vyrábí fotopasti nesoucí označení BolyGuard a ScoutGuard. Společnost Boly přitom stojí za rozvojem fotopastí od samého začátku a symbolizuje průkopníka této technologie.

Za dobu své existence se společnost Boly značně posunula a nyní se řadí mezi elitní výrobce fotopastí. Její nový model nese označení BolyGuard BG310M a jedná se o opravdu revoluční zařízení.

 

BolyGuard BG310M vyniká hned v několika ohledech

BolyGuard BG310M symbolizuje 4G LTE fotopast, která se pyšní malou vestavěnou LCD obrazovkou. Její obsluha je opravdu nenáročná a slouží k tomu 4 tlačítka nacházející se v přední části.

Fotopast se jednoduše napájí prostřednictvím dvou dobíjecích lithiových akumulátorů 18650, které můžete dobíjet přímo v terénu pomocí solárního panelu. Pro dobíjení pochopitelně můžete využít i klasickou nabíječku. Baterie se pyšní vysokou kapacitou, a tím i dlouhou životností. Pozitivní je i fakt, že baterie netrpí na vybíjení v mrazech.

Velkou výhodou je skutečnost, že fotopast podporuje cloud Molnus, který je zcela zdarma.

 

Chcete tuto fotopast vyzkoušet i vy?

Láká vás fotopast BolyGuard BG310M a chcete její vlastnosti otestovat na vlastní pěst? Neváhejte a předobjednejte si ji v e-shopu fotopastí. Více informací najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno