Za skvělým fitness nemusíte do Prahy

0

Jako hlavní město nabízí Praha spoustu možností vyžití ze všech možných pohledů. Na své si přijdou nejen vyznavači kultury, ale i různých druhů sportu. Už dávno ale neplatí, že vše najdete jen tam a ostatní města nenabízí nic. Naopak.

 

Vzhůru do sedel!

Jízdu na statickém kole vyhledávají muži i ženy kvůli zábavné formě, jak si zlepšit kondici a zároveň i náladu. Spinning v Brně je na špičkové úrovni, přesvědčit se můžete díky lekci zdarma na vlastní kůži. Instruktorka za doprovodu hudby vás provede celou lekcí, vyzkoušíte různé sestavy i choreografie a hodina tak rychle uteče. Spinning je vhodný pro zkušené cyklisty i absolutní začátečníky, kteří na kole seděli naposledy na základní škole. Posílíte při něm všechny problémové partie a spálíte tolik kalorií, jako při běžkování.

 

Zkuste posilovnu

Nemusíte se hned vrhnout na stroje a činky, když k nim nemáte žádný vztah. Ve fitness centru si můžete vybrat aktivitu, která vás baví a je vám příjemná. Posilovny Brno nabízí velký výběr cvičení s různým zaměřením. Posílí a zpevní vás funkční a core trénink, protáhne jóga, rovnováhu vyzkoušíte u balančního cvičení a za hudby se vyřádíte třeba právě při spinningu. A pokud vás přece jen lákají činky, můžete si v posilovně dát ještě nějaký fitness trénink nebo si jít zacvičit s trenérem. Ideální je pravidelná kombinace protahovacích a posilovacích lekcí, je ale však jen na vás, jak si své aktivity vyberete.

Chodit cvičit jen proto, že musíte, většinou není správná cesta. Vyberte si proto takové sportovní aktivity, které vás baví a ke kterým se budete rádi vracet. Pouze tak máte jistotu, že u daného sportu vydržíte a splníte své cíle s úsměvem na rtech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno