Brněnský BOOM: byty jdou na dračku

0

Hlavní město Moravy zažívá svůj rozmach. Nejenže se mu daří z hlediska prosperity, podnikání i turismu, ale rozrůstá se i v měřítku počtu obyvatel, a to, ať zde trvale žijících, nebo bydlejících jen na adrese přechodné. Pro „mekku“ Moravy je to dobrá zpráva s pozitivním hodnocením. Nejen v Praze je blaze.

Jediným zádrhelem, který této idylce ubírá kladné body, je nedostatek nových bytů. Trh brněnských nemovitostí není nafukovací a výstavba nestačí tempu a potřebám byznysu, proto se každý volný byt k pronájmu cení zlatem. Pronájem bytu Brno je velmi žádaný mezi studenty, manažery, mladými páry i těmi, co do Brna míří vysloveně za prací.

 

Makléř usnadní práci

Někdy může mít člověk štěstí a narazit na inzerát, který slušné bydlení nabízí. Ne vždy je to ale pravidlo a navíc jednání s majiteli bývají zdlouhavá a licitování o ceně a podmínkách náročné. Vhodný byt k pronájmu pomůže bez komplikací najít realitní kancelář. Realitní makléři mají přístup k celé databázi volných kapacit, které umí filtrovat podle ceny i podle lokality.

Realitní makléři v Brně znají terén tak dokonale, že umí přímo vytipovat nemovitosti, které by odpovídaly individuálním požadavkům klienta. Vybírat lze i on-line na webovém portálu katalogu nemovitostí, který klienta provede popisem, fotodokumentací, informuje o ceně a odkáže na kontakt realitního makléře, který pronájem zkoordinuje.

 

Individuální přístup se cení

Realitní kancelář poskytne veškeré právní i poradní služby, sjednává osobní prohlídky a je schopna jednat o kaucích, vyúčtování energií a ověří, zda je byt vhodný ihned k nastěhování. Stává se jakýmsi mediátorem a styčným komunikačním důstojníkem pro obě smluvní strany. Pro pronajímatele garancí, že si z něho zájemce neudělá „dobrý den“ a pro nájemníka zárukou, že neskončí po měsíci na dlažbě a nebude vydán na milost a nemilost osudu bez přístřeší.

Unicareal je realitní kancelář s působností v Brně a okolí, která pro své klienty zajišťuje rozsáhlé služby, spojené s koupí a prodejem nemovitostí. Vsází na dobré vztahy, protože i v době internetu platí, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno