Bydlení pro rodinu v Praze? Bytový projekt Na Vackově zahájil další etapu!

0

Jaro přineslo podle Hypoindexu levnější hypotéky a otevřela se tak cesta k novému bydlení pro rodiny. Teď jen vybrat to nejlepší, co trh nabízí. Jedním z nejzajímavějších developerských projektů v Praze, který je momentálně ve výstavbě, se nachází v oblasti horního Žižkova, konkrétně Na Vackově. V současné etapě se nabízí k prodeji celkem 347 bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, ateliérů a nebytových prostor.

 

Horní Žižkov vzkvétá díky výstavbě

Žižkov byl vždycky plný života, což platí dodnes. Přitahoval umělce, spisovatele, ale i filmaře, kteří ve svých dílech poukazovali na žižkovskou svébytnost. Zatímco dříve přitahoval spíše bohémy a lidi na okraji společnosti, dnes je Žižkov prototypem moderní metropolitní čtvrti, která nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nadto je nejzelenější městskou částí, což přispívá k tomu, že je bydlení v Praze na Žižkově zcela výjimečné.

 

Bydlení v centru města i zeleně

Jaké očekávání by měl splnit byt pro rodinu v Praze? Zcela určitě by měl být v lokalitě dostupné pomocí auta i městské hromadné dopravy s návazností na metro nebo železnici. Současně by měla být v okolí veškerá občanská a sociální vybavenost – školky, školy, zdravotní zařízení, veterinární lékaři, sportovní a zájmové kluby, sportoviště. A ještě volnočasové možnosti vhodné pro všechny členy rodiny jako jsou parky pro venčení pejska, hřiště pro děti, stezky pro hoverboardy nebo kolečkové brusle a koupaliště pro letní měsíce. Právě tohle splňuje projekt Na Vackově, kde se v bytovém komplexu právě nabízí k prodeji byty a další prostory.

 

Nová etapa výstavby

V současné době probíhá výstavba pěti objektů podél ulice Malešická s celkem 342 byty s výměrou od 35 m² u 1+kk do 134 m² u 5+kk. Dále jsou k dispozici ateliéry a nebytové prostory. Jednotlivé byty jsou designované s ohledem na maximální využití prostoru a denního světla, což zaručuje vzdušnost. Bytové domy také nepřesahují 12 pater, byty doplňují lodžie, balkony a předzahrádky. Členění prostoru tak vytváří dostatek soukromí pro jednotlivé bytové jednotky, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno