Cesta k postavě snů s krabičkami

0

Rozhodli jste se pro zdravý životní styl a chtěli byste zhubnout postupně, natrvalo a hlavně bez námahy? Jednoduchým řešením pro vás může být dieta v krabičce. Jistě jste již o tomto způsobu stravování slyšeli. O nic se nemusíte starat, stačí pouze krabičkovou dietu dodržovat a nenarušovat. Dietní jídelníček od nás obsahuje všech 5 částí, což je snídaně, dopolední svačinka, oběd, odpolední stačinka a večeře. Krabičkové diety se stávají stále oblíbenější a vyhledávanější a to především díky tomu, že my vše uděláme za vás. Sami vám vybereme vhodné potraviny, sestavíme jídelníček, spočítáme kalorie, vše pro vás navaříme a na vás je pouze ta nejlepší část a tou je jídlo.

 

Dieta na míru

Ptáte li se na váhový úbytek našich klientů, můžeme s čistým svědomím říci, že je to samozřejmě zcela individuální, ale zpravidla po měsíční kůře dosahují naši klienti díky dietnímu programu váhový úbytek 5 – 7 kilo. V každé krabičce na jídlo dostanete lákavě vypadající porci, která vás zasytí a připraví na další vynikající chod. Před každou objednávkou diety v krabičce můžete využít naši výživovou poradkyni, která si vás vyslechne, doporučí vám vhodný jídelníček se zdravou stravou a vhodný dietní program naší krabičkové diety. Krabičkovou dietu si můžete pořídit již do 269 Kč denně. Buďte fit s naší pomocí a objednejte si z pohodlí domova krabičkovou dietu Praha.

 

Zdravě, chutně a bez starostí

K rozvozu krabičkové diety z výroby přímo na odběrná místa využíváme chladící dodávku a automobily s chladícími boxy, čímž zaručíme stoprocentní čerstvost a kvalitu dietního jídelníčku. Pro přípravu krabičkové diety využíváme nejmodernější technologie a postupy. Snažíme se pro své klienty připravit to nejkvalitnější a nejlepší jídlo, jaké umíme. Navíc s námi výrazně ušetříte, protože když si spočítáte, kolik měsíčně utratíte za jídlo a kolik času věnujete samotné přípravě, zjistíte, že se dieta v krabičce opravdu vyplatí. Tak neváhejte a objednejte si u nás jídelníček zdravé výživy. Pokud se o krabičkové dietě chcete dozvědět více, kupte si knihu krabičková dieta. Přejeme hodně zdaru při cestě za vysněnou postavou!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno