Zpestřete si bydlení s vinylovými podlahami Supellex

0

Přemýšlíte o rekonstrukci nebo si vytváříte zcela nové bydlení? Dříve či později narazíte na otázku, jakou konkrétně použít podlahu. Dlažba odrazuje potenciální zákazníky svým chladným povrchem a koberec zase těžkou údržbou. Firma Supellex však nabízí povrch, který spojuje ty nejprestižnější vlastnosti, dodává svému uživateli komfort a elegantně doplňuje jakýkoliv prostor. Řeč je o vinylových podlahách Geflor.

 

Výhody vinylových povrchů

Vinyl je materiál, který se chlubí zejména svou pružností, pevností, a dlouhou životností. Při jeho použití vás překvapí jeho skvělé izolační vlastnosti, které udrží vaše nohy v teple. Vinylové podlahy Geflor Designart jsou trendem, jenž zdobí mnoho různých prostorů, od kuchyně po ložnici. Z povrchu je možné odstranit velmi snadno a účinně veškeré nečistoty a udržet si tak dům neustále uklizený. Nemusíte se strachovat, ani pokud se vám na podlahu vylije větší množství tekutiny, některé z variant jsou totiž zcela voděodolné a lze je tak umístit například do koupelny.

 

Velký výběr

Mimo zmíněné praktické vlastnosti přikládá Supellex důležitost i estetické stránce materiálu. Navrženy jsou různé vzory, které příjemně doladí prostor a vy je tak můžete umístit kamkoliv. Pro zákazníky jsou vytvořeny tři varianty, a to konkrétně lepené, click a multilayer. Pro náročnější uživatele existuje také možnost vytápění přímo pod podlahou. Kochat se tak můžete nádherným napodobením materiálu, jako je dřevo nebo kámen a zároveň budete mít nohy v teple.

Pokud se rozhodnete vinylovým materiálem pokrýt schody, nebudete litovat. Výběr je opět stanoven na množství rozličných vzorů a navíc získáte i další vlastnosti vhodné přímo pro schody. Vinyl nebude klouzat, což zaručí bezpečnost a vyhnete se lištám, které narušují celkový estetický dojem.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-designart

 

Další informace a inspiraci najdete na:https://www.supellex.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno