Čistá domácnost

0

drevena-podlaha-dub-natural
Čistá domácnost je důležitým faktorem, působícím na vaše zdraví. A to nejen na to fyzické, ale ovlivňuje i psychiku. Proto, i když se vám třeba nechce, zařaďte tuto činnost pravidelně do svých denních plánů. A nemusí to být ani hodina, kterou už po pracovní době chce úklidu „obětovat“ málokdo. Stačí třeba i deset minut během reklamy. Někdy se postaráte o prach, jindy o umyvadlo v koupelně, nebo umytí lednice.

 

Úklid a jeho vliv na psychiku

Dobrý pocit nebudete mít jen z toho, že se rozhlédnete po uklizeném bytě. Ale už to působí pozitivně. Pohled na uklizený byt vám dodá příjemný pocit – pohled jako z katalogu o bydlení. A ani samotný proces úklidu nemusí být nepříjemný. Nenáročná stereotypní činnost vám pomůže od myšlenek na práci a jiné povinnosti. Podle psychologů i u úklidu si můžete psychicky odpočnout a odreagovat se – můžete si utřídit myšlenky, získáte přehled o předmětech ve své domácnosti a tím pádem i pocit kontroly a přitom si můžete užívat poslech si oblíbené hudby nebo sledovat televizi či skypovat s přáteli při žehlení.

Samozřejmě předpokladem jsou kvalitní pomocníci, díky nimž úklid nebude fyzicky náročná činnost. Mezi ně patří i rotační mop s vědrem na kolečkách Orava SMR-25, který pomůže vždy, když chcete mít podlahy jako zrcadlo. Díky nerezovému 360 ° rotačnímu odstředivému koši a vestavěnému vyplachovacímu systému uvnitř kbelíku bude úklid nenáročný a rychlý. S plastovým vědrem na kolečkách s vypouštěcím ventilem, dávkovačem na saponát a zásuvkou na čisticí prostředky a utěrky uvítá každá hospodyně. Jednoduše ovladatelný mop s teleskopickou tyčí z oceli a hlavicí s technologií mikrovláken vstřebává všechny nečistoty, takže vaše podlahy budou zářit.

Orava_SMR25

Prodává Orava za 1 099 Kč.
www.orava.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno