full screen background image

Začíná revoluce mytí oken v Praze

Vlastníme s partnerem tři restaurace v centru Prahy. Delší dobu jsme měli problém sehnat kvalitní firmu na mytí výloh a mytí oken pro naše provozovny. Většinou buď nedodržovali termíny, neustále něco měnili, přesouvali nebo bez jakékoliv zprávy či telefonátu vůbec nedorazili.

01 Okna 61

Často se také stávalo, že odvedená práce neodpovídala našim představám, na umytých a vyleštěných plochách zůstávaly šmouhy a kruhy po leštění. Došla nám trpělivost a vše jsme si začali dělat sami. Nicméně časem jsme naznali, že vlastními silami to nezvládneme dokonale umýt.

Je to pro nás důležité, abychom měli čisté výlohy a všechna okna, kterými se dá do restaurace nakouknout, jelikož kolikrát dokáže i špinavá výloha odlákat zákazníka. Tak jsme začali hledat nějakou novou úklidovou firmu. Přátelé, co vlastní také podniky v centru, nám poradili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí výloh Praha,  tak jsme si řekli, že je vyzkoušíme a zkontaktovali jsme firmu na jednorázové mytí výloh a oken u jedné z našich restaurací.

Zaměstnanci firmy A SERVIS se dostavili přesně v daný termín a pustili se do práce. Všechna jejich práce trvala asi polovinu času než předchozím firmám a i výsledek byl nesrovnatelný. Výlohy i okna se leskly jako nikdy předtím, krásně nám omyli i okenní rámy a vše co k výlohám/oknům náleží.

Po této velmi příjemné zkušenosti bylo jasné, že spolupráce s firmou A SERVIS není poslední. Naopak, ihned jsme jim nahlásili zbylé dvě provozovny a domluvili jsme s firmou pravidelný servisní cyklus mytí 1×30 dní. Jsme rádi, že jsme na tuto firmu narazili a že s nimi můžeme spolupracovat. Komunikace s firmou, zaměstnanci, odvedená práce i výsledná cena, to jsou důvody, proč si vybrat tuto firmu.

Mytí, čištění, odprašování, odmašťování, impregnace, voskování podlah v provozech a průmyslu.

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Praha, provádí dezinfekční strojové čištění podlah kotoučovým strojem, který je jediný přístroj pro zajištění dokonalého a generálního čistění jakéhokoliv druhu podlahy. Používají kvalitní dezinfekční chemie, kterých je několik druhů. Váha kotoučového stroje je bezmála 40kg na přibližný průměr kotouče cca 45 cm. Je-li ovšem váha malá, tak je na hlavu kotoučového stroje nasazeno ještě další závaží, které má cca 10-15 kg.

02 Podlahy 61

Při čištění podlah vybírají vždy nejšetrnější čistící chemii a vždy začínají od té nejslabší. Někdy není třeba na podlahu aplikovat hned agresivní chemii a na nečistoty působí i slabá chemie, protože nejsou tolik zažrané do podlahy nebo je znečištění pouze povrchové. Na silně znečištěné podlahy používají kyselou chemii.

Zákazníkům společnost A SERVIS realizuje nejen strojové čištění a mytí podlah, ale také doporučují nechat si na podlahu nanést vosk (průmyslový polymer), kterým podlahu chrání před hlubším poškozením. Voskováním zakonzervují podlahu takovým způsobem, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlah a také funguje protiskluzově. Na podlahu nanáší vosk, který je v pololesku nebo matu. Generální strojové čištění podlah využívá velká řada zákazníků.

Dále provádí mytí a čištění oken, včetně nátěru nano impregnace oken GLP Praha,  hydrofobní nano technologie je velmi užitečná pro okna, střešní okna, prosklené fasády a průčelí ve výšce, skleněné zdviže a výtahy ve výškách, lodžie a skleněné výtahy ve výšce, tedy nano technologie je vhodná pro místa, které jsou ve výšce, nebo kde je obtížný přístup.

Dále zajistí výškové práce Praha, umývání a čištění výloh a jiných prosklených ploch ve výškách, odstraňování, likvidaci, stržení polepů, celopolepů, samolepek, polepení výloh, celo plošných folií a různých reklamních polepů, akčních polepů a reklam ze slev, nedovolených výlepů z oken, stěn, ploch a výloh, čištění, impregnace a mytí žaluzií, slunečníků, látkových a plastových markýz.

Proti plísňový nátěr Praha. Odstranění, likvidace, sanace plísní, graffiti, sprejů. Ochrana anti graffiti

Pro své zákazníky nabízí odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany na fasádu či stěnu v mnoha městech v České republice, Slovensku, Německu a Rakousku. Odstranění graffiti na fasádách, které nejsou chráněné antigraffiti ochranou, provádí s 60 – 90% úspěšností a je zde třeba fasádu po odstranění znovu opravit a zamalovat zeslabené stíny, které po graffiti zůstaly.

03 Plísně 61

Je-li na vaší fasádě antigraffiti ochrana, tak je naše úspěšnost 100%, tudíž není třeba dalších oprav. Ve velkých městech, je třeba aplikovat antigraffiti nátěr či nástřik neprodleně, protože vandalů je zde vysoký výskyt a setkáváme se téměř denně s posprejovanými objekty, které nejsou chráněné AGO.

Chráníte-li svoji fasádu před vandaly antigraffiti ochranou, kterou vám nanášela společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak máte jimi zaručený, velmi levný servis odstranění graffiti. Graffiti si sami neodstraníte a pokud vám jiná firma řekne, že si graffiti odstraníte sami, tak to není pravda.

V tomto případě byste potřebovali zkušenosti a příslušné chemie, kterých je cca 20 druhů. Graffiti odstraňují zákazníkům, kteří mají své objekty v rizikových zónách. Pokud chcete předejít poškození vašeho objektu a drahým opravám, tak doporučují velmi rychle aplikovat antigraffiti nátěr. Při odstranění graffiti využívají příslušné odstraňovače a vysokotlaká zařízení.

Dále vám firma zajistí odstranění, sanaci, likvidaci, čištění plísní, mechů, řas, zelených výkvětů, sporů, organického zeleného znečištění na fasádách, zdech, stěnách. Po kvalitní dezinfekci fasády, doporučují vždy ochránit zdi a stěny proti plísňovým nátěrem LSG Praha.
Jeden komentář u “Začíná revoluce mytí oken v Praze

  1. Jana Kusá napsal:

    Na oknech máme i markýzy, lze je umýt, aby naše okna do restaurace byli opět čistá?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *