Co všechno za kojenecké oblečení pořídit, než se miminko narodí?

0

Nenechte se pobláznit a nekupujte zbytečně moc oblečení v těch nejmenších velikostech. Oblečení ve velikosti 56 bude mít miminko na sobě opravdu jen párkrát. Pokud se tedy nejedná o nedonošené miminko, bude vám určitě stačit jen pár kousků. Při výběru oblečení dbejte hlavně na kvalitu materiálu a preferujte spíše příjemnou a savou bavlnu. Jestli zvolíte raději neutrální barvy a kojenecké oblečení nakoupíte již v počátku těhotenství, nebo počkáte, až budete znát pohlaví, záleží opravdu jen na vás. Základní výbavička se samozřejmě liší podle toho, zda se miminko narodí v zimním nebo v letním období.

 

Výbavička pro letní miminka

Nezapomeňte na dupačky, bodýčka, overálky, pyžamka, teplejší světřík nebo mikinku, to pro případ, že by bylo chladněji, dále potom čepičky, ponožtičky a rukavičky. Od všeho vám postačí pár kousků. Jen bodýček nebo košilek pořiďte raději více. S dlouhým i s krátkým rukávem podle aktuální teploty a také proto, abyste nemusely každý den bodýčka přepírat, když se miminko pobryndá.

 

Výbavička pro zimní miminka

Pro miminka narozená v zimě budete potřebovat to samé, co pro miminka narozená v létě, ale navíc ještě teplejší čepičky, kombinézu, raději 4 svetříky nebo mikiny a spíše body s dlouhým rukávem.

V některých obchodech můžete sehnat kojenecké soupravy do porodnice, které obsahují sladěný komplet oblečení včetně bryndáčku a čepičky a vašemu miminku budou zaručeně slušet. Velký výběr kojeneckého oblečení mají ve specializovaném e-shopu Propopelku.cz, kde naleznete vše od kojeneckých bodýček až po luxusní soupravy do porodnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno