Dětský nábytek s hravým designem

0

Pokud vaše děťátko již nemusí spinkat v postýlce s bezpečnostními prvky (mřížky a síťky), případně, pokud již z postýlky pomalu vyrůstá, je ideální do dětského pokoje pořídit nový kousek dětského nábytku, a to dětskou postel. E-shop zelenazirafa.cz nabízí krásné dětské postele s hravým designem, nejčastěji s pohádkovými motivy. Tyto postele poslouží dětem většinou až do věku 12 let. Jsou vybaveny odolnými rošty a zdravotně nezávadnými, hypoalergenními matracemi.

Různorodý kvalitní dětský nábytek

Součástí nabídky dětského nábytku na zirafa.cz jsou také přebalovací pulty či komody s přebalovacím pultem, přebalovací podložky, komody, dětské postýlky, matrace, jídelní židličky, šatní skříně a regály. Některé kousky dětského nábytku jsou vybaveny dětskými motivy. Například komoda Drewex Medvídek a motýlek, dětská skříň Drewex Žirafa, dětská postýlka Drewex Žirafa se stahovací bočnicí a podobně. Zabrusme ještě do kategorie dětských kočárků – například kombinovaných kočárků Raf Pol a dalších.

Designově neodolatelné a bezpečné kočárky

Možná je ale nyní aktuálním prvkem vašeho dětského pokoje kolébka nebo postýlka pro nejmenší. V tom případě potřebujete kromě tohoto dětského nábytku také kočárek. Je pouze na vás, zda upřednostníte kombinované kočárky s dvouletou zárukou včetně pozáručního servisu z e-shopu zelenazirafa.cz, které splňují ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky pro prodej v Evropské unii. Jedná se o EN 1888 a  EN 71-8. Vybírat můžete mezi dvojkombinacemi a trojkombinacemi kočárků (kombinované kočárky Baby Merc Zipy Q, kombinované kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kombinované kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Riko Basic, kombinované kočárky Kunert Mila, kombinované kočárky Kunert Romantic, kombinované kočárky Kunert Rotax, kombinované kočárky Baby Design či například kombinované kočárky Raf Pol). Veškeré bezpečnostní prvky splňují samozřejmě také autosedačky nabízené zmíněným internetovým obchodem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno