Domácnost jako ze škatulky? S těmito 3 pomocníky!

0

Udržet domácnost stále čistou a uklizenou, to je občas nadlidský úkol. Pokud si ale pořídíte praktické pomocníky, kteří vám s úklidem pomohou, půjde vám práce od ruky raz dva. Nebaví i vás uklízení a rádi byste si jej usnadnili jak je to jen možné? Pak vsaďte na naše dnešní tři tipy a úklid pro vás bude hračkou!

 

1. Rychlý úklid podlahy

K tomu, aby byla podlaha perfektně čistá, nemusíte každý den vysávat a tahat se s těžkými kbelíky. Stačí si pořídit šikovný mop se zabudovaným rozprašovačem. Rozprašovací mop Orava SM-30 je skvělý v tom, že pro úklid nepotřebujete žádný těžký kbelík s vodou ani si neustále namáčet ruce do saponátu. Vodu jednoduše nastříkáte na podlahu pomocí rozprašovače a můžete začít uklízet.

 

2. Pryč s drobinkami

Děsí vás představa malých drobinek na podlaze, pracovní ploše nebo kdekoliv jinde u vás doma? Pak se vám pro rychlý úklid bude jednoznačně hodit ruční vysavač Orava VY-224 B, který vám pomůže s jakýmikoliv malými nečistotami, které potřebujete uklidit. Ruční vysavač je bezsáčkový, nečistoty pak stačí pouze vysypat. Díky ergonomické rukojeti se vám bude ruční vysavač Orava VY-224 B dobře držet a nízká hmotnost zaručí, že se s ním bude dobře manipulovat.

 

3. Konec mytí nádobí

Máte velkou rodinu a málo času na mytí nádobí? Pro vás se přesně hodí myčka nádobí, která tuhle každodenní práci udělá za vás. Myčka nádobí velmi ušetří váš čas a vy si tak můžete alespoň jednu věc v kuchyni odškrtnout. Myčka vám navíc nabízí několik programů od krátkých až po parní čištění, které efektivně umyje i tu nejzažranější špínu z nádobí!

Na které kuchyňské pomocníky nedáte dopustit vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno