Elektrické vozítko Land Rapid Racer

0

Jakým způsobem vybíráte hračky pro děti? Dáváte na současné trendy, určujete směr jejich zájmu vlastním výběrem nebo se naopak nenápadnou formou vyptáváte a odhalujete jejich tajná přání? Navštivte obchodní dům plný moderních a kvalitně zpracovaných hraček a nebudete už nikdy tápat.

Pravidelně aktualizovaná nabídka, nízké ceny a nekompromisní kvalita všech hraček je v tomto centru samozřejmostí. Kromě jistoty velkého výběru se dostanete k nejžádanějším hračkám současnosti, s nimiž své děti vždy překvapíte. Přehledně rozdělená nabídka vás vždy během krátkého okamžiku zanese do požadovaných míst. Už má váš chlapec pořádnou káru? Nadchněte se pro elektrická vozítka.

 

Elektrická vozítka pro kluky

Dokonale zpracovaná replika reálného vozu je snem každého malého chlapce, který ze zadních sedaček napodobuje tátovo jízdu. Nenechte ho pouze snít a představovat si. Proměňte tuto nenápadnou touhu v opravdové zážitky a vybírejte elektrické vozítka pro děti z pestré kolekce.

Za volant mohou usednout takřka v libovolném věku bez ohledu na řidičské oprávnění. Vozítka od prověřených výrobců jsou naprosto bezpečná a předesílají ohromnou porci zábavy na dlouhé měsíce i roky. Záleží pouze na vás, jakou cestou se vydáte. Obchodní centrum nabízí elektrické tříkolky, elektrické čtyřkolky i elektrické motorky.

 

Vyzkoušejte elektrické vozítko Land Rapid Racer

Elektrické vozítko Land Rapid Racer s dopravou zdarma je vybavené otevíracími dveřmi, pohodlným sedadlem a nabíjecím akumulátorem. Model je vybaven i zpátečkou pro případné vyřešení dopravní komplikace nebo dálkovým ovládáním pro kontrolu nad vozidlem u dětí, které jízdu nezvládají a potřebují trochu pomoci.

Své děti máte tak pod maximální kontrolou a jako bonus navíc je můžete v rámci hry připoutat plně funkčním bezpečnostním pásem. Elektrické vozítko potěší jak kluky, tak v růžové barvě i holky. Se zvukovými a světelnými efekty se stanou neobávanými piráty silnic. Plně nabité vozítko dokáže jet 3 – 6 km/h po dobu 2 hodin. Sen se díky této hračce stane skutečností, přesvědčte se a objednejte si ho i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno