Nápoj plný vitamínů

0

Waterdrop je unikátní mikrodrink v kapsli, který představuje alternativu ke slazeným nápojům v plastu. Jedna rozpuštěná kapsle ochutí až 600 ml vody, bez zbytečného cukru a chemie. Obsahuje navíc  řadu vitamínů a antioxidantů. Waterdrop je zdravý nápoj, který můžete mít díky malé velikosti kapslí s sebou kdekoliv a kdykoliv.

Máte před sebou nabitý den? S brazilskou vitamínovou bombou açaí a lahodnou chutí černého rybízu a bezu všechny povinnosti hravě zvládnete. Vitamíny z drinku BOOST vám dodají energii a nastartují vás ke skvělým výkonům a dobré náladě i při sychravém podzimním počasí.

Cena: 173 Kč

 

 

 

Černý rybíz

Přírodní extrakt z černého rybízu přináší nápoji bohatou vůni a sladkokyselou chuť. Oblíbené temně fialové bobule dodávají BOOSTu nezaměnitelnou svěžest a nádhernou barvu.

 

Černý bez

Typická chuť spolu s plnou vůní květů bezu je naprosto neodolatelná. Právě tato kombinace proslavila černý bez na tisíciletí. V kombinaci se superpotravinou açaí a sladkokyselým černým rybízem, chuť bezu vykvétá a potěší chuťové pohárky.

 

Açaí

Už domorodci v Jižní Americe tyto pozoruhodné bobule sklízeli v deštných pralesích a jsou po staletí tradičním jídlem amazonských národů. Tmavé bobule jsou sice malé, ale dodají tělu ohromné množství antioxidantů.

Neobyčejná symfonie tónů moringy a šípku s lahodnou chutí brusinky. DEFENCE je tu pro dny, kdy potřebujete obranyschopnost, což bývá především na podzim, kdy imunita dostává zabrat.

Cena: 173 Kč

 

 

 

 

Brusinka

Vzhledem k vysokému procentu živin a obrovskému množství antioxidantů se tyto malé červené plody řadí mezi superpotraviny. Brusinka je známá pro použití při zánětu močového měchýře, nebo při snížení bolestí při menstruaci.

 

Šípek

Šípek je nejzdravější plod podzimu a nejbohatší zdroj vitamínu C. Šípky bývaly a jsou nedílnou součástí lidového léčitelství. V zimním období se z nich vždy připravoval čaj, který byl zdrojem vitamínu C.

 

Moringa

V DEFENCE najdete mimořádný extrakt z moringy. Strom moringy má své kořeny na úpatí himalájí, odkud si vydobyl celosvětovou slávu. Některé kultury moringu také nazývají stromem zázraků díky vysoké koncentraci živin.

Kapsle waterdrop YOUTH plné vitamínů a antioxidantů obsahují vitamín C, niacin a biotin. Posilujte svou imunitu a chraňte se pitným režimem proti nachlazení.

Cena: 173 Kč

  

 

 

 

Zázvor

Zázvor působí protizánětlivě a posiluje imunitní systém. Jeho konzumace také předchází vzniku chronických onemocnění dýchacích cest. Příjemná vůně vzbuzuje v těle pocit tepla a povzbuzuje tvé smysly.

 

 Ženšen

Ženšen se používá po celém světě i v tradiční čínské medicíně, kde je naprosto nepostradatelný. Je silným antioxidantem, který výrazně posiluje imunitní systém a chrání organismus před nepříznivými účinky stresu, nervozity, neklidu.  Ženšenový extrakt obsažený v kapslích YOUTH z nich dělá nepostradatelný drink plný látek, které jinde nenajdete.

 

Pampeliška

Jen velmi málo lidí ví, že její léčivé extrakty byly používány již egypťany. I v dnešní době je odborníky vysoce ceněná.  Z mladých listů, které jsou obzvlášť bohaté na vitamin C, se připravuje zdravý salát.

 

Designová láhev v dárkovém setu

Krásně zabalený set s designovou lahví od Marushy Belle a 6 různými příchutěmi mikrodrinků Waterdrop potěší ženy všech věkových kategorií. Set obsahuje skleněnou láhev s bambusovým víčkem, termoobalem, který nápoj udrží chladný nebo teplý delší dobu, 6 x 12 ks kapslí waterdrop pro ochucení vody. Do setu lze zvolit jednu ze sedmi lahví, jejichž design navrhla ilustrátorka Marusha Belle. To vše krásně zabaleno a připraveno potěšit obdarovaného.

Cena: 1285 Kč

 

Místo dárkového koše, ochutnávkový set

Exkluzivní ochutnávkový set je plný barev a především chutí! Zpříjemněte si každý den výběrem drinku, podle toho, co vás zrovna čeká. Relaxace na józe, náročný den v práci nebo povzbuzení po ránu.

Cena: 358 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno